یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱

معاون درمان دانشگاه عنوان کرد:

اختصاص 6 میلیارد ریال برای ارتقاء خدمات مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کاشان

دكتر حاجي جعفري

معاون درمان دانشگاه، از اختصاص 6 میلیارد ریال برای ارتقاء خدمات مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان در سال جاری خبر داد.

دکتر محمد حاجی جعفری در نشست با خبرنگاران در تاریخ 22/4/96، اظهار داشت: نیمی از این اعتبارات توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بقیه توسط دانشگاه علوم پزشکی کاشان تامین خواهد شد.

وی، راه اندازی تله کاردیولوژی، اتوماسیون اورژانس، مرکز پایش مراقبت های بالینی (MCMC)، دیجیتال شدن خدمات بی سیم اورژانس را از جمله اقدامات این دانشگاه در راستای ارتقاء ارائه خدمات اورژانس به بیماران در سال96برشمرد.

دکتر حاجی جعفری در ادامه افزود: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی‌ کاشان که افزون بر شهرستان کاشان، آران و بیدگل را نیز پوشش می دهد دارای 27 دستگاه  آمبولانس است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 10 پایگاه جاده ای و 5 پایگاه شهری در حوزه کاشان و 2 پایگاه شهری و 2 پایگاه جاده ای در حوزه آران وبیدگل ارائه خدمات می کنند.

معاون درمان دانشگاه، با بیان اینکه 7 دستگاه آمبولانس سال گذشته برای دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل، تجهیز و نوسازی شد، تصریح کرد: در بحث توسعه ای منطقه کاشان افزایش سالیانه پایگاه های اورژانس در حال پیگیری است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.