یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

عکاس خبری خبرگزاری ایسنا لرستان مسئول واحد فیلم و عکس کمیته مفدا شد

محسن نظری

"محسن نظری" عکاس خبری تخصصی واحد خبرگزاری ایسنا لرستان و دانشجوی رشته رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، مسئول واحد تخصصی فیلم و عکس کمیته مفدای این دانشگاه شد.

به گزارش مفدا لرستان، در جلسه‌ای که با حضور علی بیرانوند؛ دبیر کمیته دانشجویی مفدا و اعظم سپهوند مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد، "محسن نظری" عکاس خبری تخصصی واحد خبرگزاری ایسنا لرستان و دانشجوی رشته رادیولوژی این دانشگاه به سمت مسئول واحد تخصصی فیلم و عکس کمیته مفدا لرستان منصوب شد.

این انتخاب با توجه به شایستگی و سابقه کاری تخصصی این دانشجو انجام شد.

محسن نظری گفت: در کار علاقه شرط اول است، هر کاری که با علاقه شروع شود قطعاً آن کار سریعتر به هدف می‌رسد، وی علاقه و پشتکار را شرط اول هر کاری عنوان کرد.

گفتنی است، محسن نظری از دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان است که قبلاً نیز دبیر کانون دانشجویی فیلم و عکس دانشگاه بوده است.

کمیته دانشجویی مفدا از دانشجویان علاقمند و داوطلب عرصه خبرگزاری دعوت به همکاری می‌کند. دانشجویان برای ارسال خبر و عضویت می‌توانند با علی بیرانوند از طریق  شماره ۰۹۳۹۸۳۹۲۶۶۹، در دانشکده‌ها و اتاق روابط عمومی در طبقه اول ساختمان معاونت فرهنگی دانشجویی در تماس باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.