یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲

در سومین جلسه شورای فرهنگی در سال جدید

تعداد اردوهای درون‌استانی افزایش می‌یابد

سومین جلسه فرهنگی دانشگاه لرستان

در سومین جلسه شورای فرهنگی در سال جدید مقرر گردید برای پرکردن اوقات فراغت دانشجویان تعداد اردوهای درون‌استانی تا حد امکان افزایش یابد.

سومین نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی و سایر اعضا تشکیل جلسه داد.

این جلسه امروز ۲۵ تیرماه ۹۶ از ساعت ۱۴ به مدت ۲ ساعت در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد، بررسی مصوبات جلسه‌های گذشته کمیته تخصصی و تصویب موارد جدید بحث و تبادل نظر شد. حجت‌الاسلام گراوند معاون نهاد رهبری دانشگاه عنوان کرد: اولین چیزی که مؤمن به آن نیاز دارد توفیق از جانب خداوند است. وی افزود: این جلسه در واقع توفیقی است که از جانب خداوند به ما اعطا شده و باید از آن نهایت استفاده را ببریم. حجت‌الاسلام گراوند همچنین ابراز داشت: قبول نصیحت از جانب افراد آگاه دیگر موردی است که مؤمن باید به آن توجه ویژه داشته باشد. وی گفت: امیدوارم همه‌ی ما از این مقوله نیز نهایت بهره‌برداری را داشته باشیم ضمن این که نفس درونی ما می تواند به امورات ما جهت‌بخشی خاصی بدهد. وی در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاالله بتوانیم مؤمن باشیم و در تصمیم‌هایمان همواره موارد عنوان شده مدنظر داشته باشیم.

درادامه دستور کار جلسه عنوان و موارد مد نظر اعضای شورا به ویژه در خصوص برگزاری اردوهای جهادی و زیارتی دانشجویان در فصل تابستان مطرح و مواردی به تصویب رسید. همچنین برگزاری برنامه‌های دهه کرامت و ارج نهادن به مقام و جایگاه بانوان و بهبود وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی، آسیب شناسی آن و ارائه گزارش عملکرد مرکز مشاوره معاونت دانشجویی فرهنگی از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود که مواردی برای آن مصوب شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مرکز مشاوره معاونت دانشجویی فرهنگی بر تقویت تیم کارشناسی این مرکز تأکید کرد. دکتر ساکی عنوان کرد: تیم کارشناسی مرکز مشاوره همواره نقش مهمی در بهبود و اصلاح ارتباطات در دانشگاهها داشته است. وی اظهار داشت: برقراری ارتباط صحیح و سالم در محیط دانشگاه و به ویژه مابین دانشجویان می‌تواند بستر رشد فکری و علمی آنها را فراهم نماید. رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان همچنین گفت: ما باید تمام تلاشمان را داشته باشیم تا با بهره‌گیری از فرامین دین مبین اسلام در مورد ارتباطات صحیح و نقش آن در رشد جامعه تفکر دانشجویان را به سمت و سوی مثبتی پیش ببریم.

گفتنی است در این نشست مقرر گردید موضوع تدارک خوابگاه متأهلین از سوی رییس دانشگاه پیگیری گردد، اردوی جهادی برگزار و تعداد اردوهای درون‌استانی افزایش ‌یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.