دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹

مفدا سبزوار خبر داد:

درخشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

سبزوار

امروز(چهارشنبه ۲۸تیرماه) بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت با برگزاری آخرین اختتامیه پایان یافت و نفرات برتر در بخش های مختلف اعلام شدند و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار هشت رتبه را کسب نمود.

به گزارش مفدا سبزوار/ مراسم اختتامیه این جشنواره امروز در تالار حافظ شیراز برگزار شد و اسامی  برگزیدگان بخش شفاهی در گروه های اساتید، کارمندان و دانشجویان اعلام و با اهدای لوح و جوایز نقدی از آنها تقدیر شد.

بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت از ۲۵ لغایت ۲۸ تیرماه و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این دوره خوش درخشید و توانست هشت رتبه ارزشمند را در بخش دانشجویان، کارکنان و اساتید کسب نماید.

دو رتبه اول، سه رتبه دوم و سه رتبه سوم حاصل تلاش کاروان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بخش های دانشجویان، کارکنان و اساتید بود.

دانشجویان:

آقای مجتبی مهجور دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت عملکردی فوق العاده داشت و توانست دو رتبه برتر را کسب نماید.وی در رشته کانال مجازی قرآنی مقام دوم و در رشته حفظ پنج جزء نیز مقام اول را کسب کرد.

در رشته کانال مجازی قرآنی مقام اول نیز به آقای حسن واعظی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار رسید.

همچنین آقای میلاد علی اکبری دانشجوی رشته ی ارشد پرستاری موفق به کسب مقام سوم در رشته نقد کتاب، و خانم نفیسه چزانی در رشته قرائت ترتیل هم مقام دوم را کسب نمودند.

کارکنان:

در بخش کارکنان نیز آقای ابوالفضل عصارزاده در رشته داستان نویسی و آقای محسن رشیدی از کارکنان پاره وقت معاونت فرهنگی و دانشجویی در رشته قرائت ترتیل به مقام سوم دست یافتند.

اساتید:

در بخش اساتید نیز آقای دکتر علی دلبری موفق به کسب مقام دوم در رشته ترجمه خوانی شدند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.