دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱

در سومین جلسه کمیته دانشجویی مفدا؛

مسئول واحد تخصصی خبر کمیته دانشجویی مفدا تعیین شد

 جلسه کمیته مفدا /لرستان

در سومین جلسه کمیته دانشجویی مفدا، علاوه بر تعیین مسئول واحد تخصصی خبر، زمان برگزاری کارگاه خبرنویسی تعیین شد.

به گزارش مفدا لرستان، امروز ۲۶ تیرماه ۹۶، سومین جلسه رسمی کمیته دانشجویی مفدا  با حضور اعضاء برگزار شد. در این جلسه، اعظم سپهوند مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: رسالت مهم اعضاء کمیته باید خبررسانی دقیق، صحیح و مطابق معیارهای و اصول خبرنویسی باشد علاوه بر تخصص، علاقه شرط مهمی برای ورود به این‌کار است.

وی در ادامه گفت: طبق آیین نامه کمیته دانشجویی مفدا ارسالی وزارت بهداشت وظیفه تولید اخبار، تهیه گزارشات مطبوعاتی، انجام مصاحبه، عکاسی خبری، تصویربرداری، تدوین فیلم‌ها، تولید کلیپ و تیزر، تهیه خبرنامه و کلیه فعالیت‌های رسانه‌ای مرتبط با معاونت فرهنگی و دانشجویی بر عهده این کمیته است.

در ادامه علی بیرانوند دبیر کمیته ضمن تشکر از استقبال دانشجویان در ورود به این عرصه گفت: حدود ۲۰ نفر از علاقمندان خواستار فعالیت در این عرصه هستند و فرم عضویت پر کرده‌اند که با شروع فصل تحصیلی به مراتب بیشتر خواهد شد.

وی دا ادامه با توجه به عدم حضور دانتشجویان غیربومی افزود: فصل تابستان باید بیشتر پیگیر ارائه خبر و گزارش باشیم و این امر به ابتکار و سلیقه افراد بستگی دارد.

در این جلسه فاطمه اکبرپور به عنوان دبیر کمیته تخصصی خبر تعیین شد.

در پایان مقرر شد جلسات کمیته دانشجویی مفدا بصورت ماهیانه برگزار گردد، کارگاه آموزشی خبرنویسی نیز ۲۲ مهرماه ۹۶ برای عموم اعضا تشکیل گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.