چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶

بیست و دومین جشنواره قرآن

جشنواره قران

دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در شیراز خوش درخشید

به گزارش مفدا شهرکرد :  معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از کسب چند عنوان برتر بیست ودومین جشنواره قرآنی کشور توسط کاروان اعزامی از این دانشگاه خبر داد.

مهندس سید علی هاشمی نیا گفت: مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در سه بخش دانشجویان، اساتید و کارمندان و در دو بخش بانوان و آقایان طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ تیرماه جاری در شیراز در حال برگزاری است.

به گفته وی، در مرحله اول اعلام نتایج بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور از کاروان اعزامی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد الهام اسکندری در بخش کارکنان موفق به کسب رتبه اول پرسمان قرآنی و علی تورانیان از نشریه بینه حائز رتبه اول طرح روی جلد نشریه قرآنی گردید.

هاشمی نیا، از کسب رتبه اول مقاله نویسی توسط دکتر کمال صولتی و خانم پریسا آزمند خبر داد و افزود: در بخش کارکنان نیز مریم امیدی موفق به کسب رتبه دوم مقاله نویسی گردید.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: از دیگر برگزیدگان این دوره از جشنواره آقای ریحانیان و خانم سلحشور هستند که موفق به کسب رتبه سوم کانال های مجازی گردیده اند.

وی تصریح کرد: در بخش آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم نیز روح الله مهدی اسفریزی حائز رتبه سوم گردید.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: نتایج بخش خوشنویسی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در رشته‌های نستعلیق، ثلث و نسخ، شکسته و نقاشی خط نیز اعلام شد. 

مهندس هاشمی نیا افزود: در اختتامیه این بخش از جشنواره اسامی ۲۱ نفر از برگزیدگان بخش خوشنویسی اعلام و با اهدای لوح و جوایز نقدی از آنها تقدیر شد.

به گفته وی، در رشته ثلث و نسخ از گروه دانشجویان محمدرضا فرهادی حائز رتبه سوم و در رشته شکسته از گروه کارکنان محمد ابراهیمیان از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد حائز رتبه دوم شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.