شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹

برای هفتمین سال متوالی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در جمع دانشگاه‌های برتر قرآنی کشور قرار گرفت

كاشان در بيست و دومين جشنواره

کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای هفتمین سال متوالی در مرحله نهایی بیست و دومین جشنواره قرآن کشور، با کسب ۲۶ رتبه برتر شامل ۱۵ رتبه اول، ۹رتبه دوم و ۲ رتبه سوم موفق به کسب مقام برتر شد.

به گزارش مفدا کاشان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با تایید این خبر گفت: از این دانشگاه تعداد ۳۹ نفر در بخش‌های مختلف بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت شامل بخش‌های کتبی، شفاهی، هنری، ادبی، نشریات و فناوری اطلاعات توانستند به مرحله کشوری راه یابند که در نهایت کاروان ۳۹ نفره دانشگاه با برنامه ریزی مناسب توانست در تمامی بخش‌های جشنواره همچون سال‌های قبل حضور پررنگ و درخشانی داشته باشد و موفق به کسب رتبه شود.

دکتر حمیدرضا گیلاسی اذعان داشت: تیم قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در مجموع با کسب ۲۶۴ امتیاز در بین ۶۱ دانشگاه علوم پزشکی موفق به کسب رتبه دوم شد.

وی با اشاره به اینکه آمار ثبت کنندگان در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت  دانشگاه علوم پزشکی کاشان بالغ بر ۱۶۰۰ نفر بود، تصریح کرد: این آمار  نسبت به سال قبل رشد ۳۰ در صدی داشته است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همچنین از حضور مدیر فرهنگی و کارشناس قرآنی دانشگاه در جمع هیات داوران جشنواره خبر داد و در این باره گفت: برای اولین بار با ابلاغ دکتر محمد مهدی بحر العلوم رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، احمدرضا لطف آبادی بعنوان نماینده کمیته فنی و هیات داوران در بخش حفظ برادران حضور داشت.

وی تصریح کرد: در مرحله نهایی این جشنواره از نعمیه داوودی و حمیدرضا شجاعی، برگزیدگان دانشگاه در سی امین جشنواره ملی قرآن دانشجویان کشور که آبان ۹۵  در مشهد برگزار شده بود با اهدا لوح و جایزه نقدی تقدیر شد.

گفتنی است، مرحله پایانی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت  از  ۲۵ لغایت ۲۸ تیرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

اسامی برگزیرگان دانشگاه در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور:

بخش شفاهی:

دکتر مهدی رجبی: رتبه اول رشته حفظ کل  اساتید

علیرضا شاه فضل: رتبه دوم حفظ کل اساتید

نرگس مبین زاده: رتبه دوم رشته حفظ کل کارکنان

علی رحیم زاده: رتبه اول رشته حفظ ۵ جز کارکنان

عباسعلی پرزلف: رتبه دوم رشته حفظ ۲۰ جز کارکنان

محسن قبایی: رتبه دوم رشته حفظ ۱۰جز کارکنان

حمیده کوزه گر: رتبه سوم رشته قرائت ترتیل کارکنان

نعیمه داوودی: رتبه اول رشته حفظ ۱۰ جز دانشجویان

علی کچویی زاده: رتبه اول رشته  مناجات و دعا خوانی کارکنان

بخش کتبی:

دکتر محمدرضا شریف: رتبه اول رشته مفاهیم نهج البلاغه اساتید

دکتر مهدی رجبی: رتبه دوم رشته حفظ موضوعی اساتید

دکتر سید علیرضا طلایی: رتبه اول رشته آشنایی با احادیث اساتید

فاطمه قدرت اللهی: نفر اول رشته ترجمه و تفسیر کارکنان

غلامرضا صباغپور: رتبه دوم رشته احکام کارکنان

ریحانه مسعودیه: نفر اول رشته مفاهیم نهج البلاغه کارکنان

حمیده کوزه گر: رتبه دوم رشته حفظ موضوعی کارکنان

محمدحسن سهولی: رتبه اول رشته ترجمه و تفسیر دانشجویان

مژگان محمدی فر: رتبه اول رشته آشنایی با احادیث دانشجویان

کتابخوانی :

دکتر سید علیرضا طلایی: رتبه اول تلخیص کتاب اساتید

ادبی:

احمد خالدی: رتبه اول رشته نمایش نامه نویسی دانشجویان

علیرضا رجبعلی زاده: رتبه اول رشته شعر کارکنان

هنری:

محمدرضا سلطانی: رتبه اول رشته خوشنویسی ثلث از گروه کارکنان

فناوری اطلاعات:

عباس عابدی: رتبه دوم تولید نرم افزار و اپلیکیشن دانشجویان

نشریات :

امیرحسین تیموری: رتبه اول رشته گزارش نویسی دانشجویان

پژوهشی:

امیدرضا تمتاجی: رتبه دوم  رشته مقاله نویسی

محمدحسن سهولی: رتبه سوم رشته مقاله نویسی دانشجویان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.