دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲

آرزو به واقعیت پیوست

تجهیزات داروخانه رباتیک به ارومیه رسید

دکتر آقازاده.jpg

دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ضمن اعلام این خبر گفت : اجرای اقدامات و برنامه های زیر بنایی و ماندگار عرصه سلامت یکی از استراتژیهای اساسی دانشگاه علوم پزشکی استان است که راه اندازی داروخانه روباتیک در پروژه عظیم درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی ارومیه یکی از این موارد می باشد که در نوع خود در کشور منحصر به فرد است .

به گزارش مفدا ارومیه ؛ دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ضمن اعلام این خبر گفت : اجرای اقدامات و برنامه های زیر بنایی و ماندگار عرصه سلامت یکی از استراتژیهای اساسی دانشگاه علوم پزشکی استان است که راه اندازی داروخانه روباتیک در پروژه عظیم درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی ارومیه یکی از این موارد می باشد که در نوع خود در کشور منحصر به فرد است .

وی افزود : بدنبال ماهها بررسی های کارشناسی و همچنین بازدید هیات های خارجی از پروژه درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی ، این مکان برای راه اندازی داروخانه روباتیک مناسب تشخیص داده شد و با پیگیریهای منظم و مستمری که انجام گرفت خوشبختانه امروز شاهد ورود قطعات و تجهیزات داروخانه روباتیک به ارومیه هستیم که انشاءالله در آینده ای بسیار نزدیک شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود .

دکتر آقازاده تاکید کرد : همانگونه که بار ها بر این نکته تاکید داشته ایم که هم همکاران ما شایسته ارائه خدمت در بهترین مکانها و با بهترین امکانات هستند و هم مردم شریف استان آذربایجان غربی لایق دریافت خدمت در بهترین مکان و با بهترین امکانات می باشند . لذا بر اساس این باور قلبی تلاش خود را روزافزون تر انجام می دهیم تا به هدف غایی که همانا خدمت شایسته می باشد برسیم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.