شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸

زهرا شفیعی کاپیتان تیم فوتسال دختران دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

ورزش کردن نه تنها لطمه ای به درسم وارد نکرده بلکه با انگیزه و برنامه ریزی بیشتر تمام کارهایم را انجام می دهم

زهرا رفیعی

در طی مسابقات ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که در کاشان درحال برگزاری است ؛ مصاحبه ای کوتاه با کاپیتان تیم فوتسال دختران دانشگاه علوم پزشکی کاشان و عضو کمیته دانشجویی مفدا انجام داده ایم که در ادامه می خوانیم .

   لطفا خودتان را معرفی کنید و برایمان بگویید از چه زمانی ورزش را شروع کردید؟

زهرا شفیعی هستم. دانشجوی ترم ۸ پزشکی، از ۹ سالگی وارد فوتسال شدم و در هر مقطعی در مسابقات شرکت کردم. تیم فوتسال دانشگاه از آبان ماه ۹۵ تمرینات خود را شروع کرد و ۳ ماه بعد در اسفند ۹۵ به مسابقات ساری اعزام شدیم که از ۲۱ تیم شرکت کننده در مسابقات مقام هفتم را کسب کردیم. در حال حاضر کاپیتان تیم دانشجویی فوتسال کاشان هستم.

   امکانات تیم دانشجویی به چه شکل بوده است؟

دانشگاه که الان تعطیل است. به همین دلیل ما از نظر تغذیه به مشکل برخورده ایم، هرچند با تمام مسائل موجود در مسابقاتی که انجام دادیم درمقابل تیم رفسنجان و مشهد هردو بازی را بردیم.

   آیا ورزش در حیطه درسی به شما کمکی کرده است؟

من با توجه به شخصیت خودم هیچ وقت صرفا فقط درس خوندن را دوست نداشتم و همیشه می خواستم با انرژی و نشاط کامل زندگی کنم. ورزش کردن من نه تنها لطمه ای به درسم وارد نکرده که با انگیزه و برنامه ریزی بیشتر تمام کارهایم را انجام می دهم.

در آخر پیشنهادی برای دختران جوان دارید، بفرمایید؟

به نظر من تک بعدی به زندگی نگاه کردن انسان را ضعیف و حساس می کند .همیشه باید از تمام ابعاد به زندگی نگاه کرد. من عکاسی راهم خیلی دوست دارم و در زمینه هنر هم فعالیت می کنم و در حال حاضر علاوه بر فوتسال با کمیته دانشجویی مفدا نیز در زمینه عکاسی همکاری دارم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.