چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

در سومین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه؛

صدور مجوز ساخت ۱۲ نمازخانه و بازسازی ۴ نمازخانه

ستاد اقانه نماز لرستان

در سومین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علاوه بر صدور مجوز ساخت ۱۲ نمازخانه و بازسازی ۴ نمازخانه، بر تخصیص اعتبار برای فعالیت‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت و ستاد اقامه نماز کشور تأکید شد.

ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور اکثریت اعضا تشکیل جلسه داد.

به گزارش مفدا لرستان، جلسه ستاد با حضور دکتر ساکی رئیس، حجت‌الاسلام مرادیان مسئول نهاد رهبری، دکتر آسترکی معاون درمان، دکتر عباس‌زاده معاون آموزشی، مصطفایی مدیر دفتر فنی، دارابی مدیر مالی دانشگاه  و جمعی از ائمه جماعات و کارشناسان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان سه‌شنبه ۱۰ مردادماه ۱۳۹۶ در سالن کنفرانس معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.

ابتدا مسئول نهاد رهبری دانشگاه با اشاره به کلمه‌ی جهاد در قرآن به تشریح جنبه‌های مختلف آن پرداخت. حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرادیان جهاد با شیطان و نفس را مهم‌ترین جنبه‌ی جهاد عنوان کرد. وی ابراز داشت: افرادی که اهل جهاد با نفس هستند به این مهم پی می‌برند که کارهای ما در روزمزه چقدر ممکن است با خطا مواجه باشند. همچنین غرور را آفت مهلکی برای مسیر خودسازی انسان قلمداد کرد و با قرائت حدیثی از امام علی (ع) گفت: خوش به سعادت کسی که بتواند بر نفس خود غلبه کند و دچار غرور نشود. مسئول نهاد رهبری در پایان تأکید کرد: امیدوارم همه‌ی ما بتوانیم در مبارزه با نفس خود جزئی‌نگر بوده و به خوبی بر آن غلبه کنیم.

در ادامه حجت‌الاسلام گراوند معاون فرهنگی نهاد رهبری و دبیر ستاد گزارشی از مصوبات جلسه قبل ارائه نمود و مصوبات اجرا نشده را در دستور کار بخش اول جلسه قرار داد.

در راستای فضاسازی نمازخانه‌ها، مجوز ساخت ۱۲ نمازخانه و بازسازی ۴ نمازخانه  و احداث نمازخانه دانشکده پرستاری پلدختر صادر گردید، در ادامه مققر شد مسجد الزهرا (س) پردیس کمالوند نیز تجهیز شود.

از دیگر مصوبه‌های مهم این نشست، تخصیص اعتبار برای فعالیت‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت و ستاد اقامه نماز کشور به‌شمار می‌رود.

گفتنی است جلسه دوم و سوم  ستاد اقامه نماز در همین‌روز به صورت پی‌درپی و به مدت ۳ ساعت برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.