شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵

در دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی؛

«نبض خبـر» روابط عمومی به دانشجویان فعال و مستعد واگذار شد

دومین جلسه شورای اطلاع رسانی

در دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان؛ مقرر شد دانشجویان فعال و مستعد در کنار روابط عمومی معاونت به تولید و انتشار خبر بپردازند.

به گزارش مفدا لرستان، امروز ۱۴ مردادماه ۱۳۹۶ دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی در دفتر مدیر فرهنگی دانشگاه تشکیل شد.

این جلسه با حضور اکثریت اعضا: دکتر رحمتی عضو هیأت علمی دانشگاه، مدیر فرهنگی سیده هاجر موسوی مدیر دانشجویی محمدشریف مالمیر، مرتضی رشیدی کارشناس فوق‌برنامه، فریبا قبادی‌نصر  کارشناس فرهنگی، علی بیرانوند دبیر کمیته دانشجویی مفدا و اعظم سپهوند مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی مصوبات اولین جلسه شورا که در تیرماه برگزار شد؛ مقرر گردید خبرهای مهم کشوری اعم از سیاسی، فرهنگی و ... به تبعیت از سایت مفدای وازارت در مفدای لرستان بارگزاری شوند و حتی‌الامکان پیام معاون فرهنگی دانشجویی در مورد مناسبت‌ها و خبرهای خاص و مهم روز نیز بارگزاری شود. در این جلسه ضمن اذعان به فعالیت زیاد روابط عمومی و کمبود نیروی انسانی (تنها کارمند شاغل در این حوزه اعظم سپهوند مسئول روابط عمومی می‌باشد که علاوه بر اینکار کارشناس فرهنگی معاونت نیز می‌باشد و بخشی از کارهای فرهنگی را  نیز عهده‌دار است) از ظرفیت و توان دانشجویی استفاده شود و دانشجویان فعال و مستعد در کنار روابط عمومی معاونت به تولید و انتشار خبر بپردازند.

در پایان مقرر شد جلسه‌ایی با حضور دکتر شیخیان معاون دانشجویی فرهنگی با تشکلات و کانون‌های دانشجویی که در ارسال خبر به روابط عمومی کم‌فعالیت هستند، گرفته شود و برای همکاری با این حوزه ملزم گردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.