یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰

ارائه خدمات دهان و دندان به کودکان بی‌سرپرست توسط دانشجویان علوم پزشکی کرمانشاه

فلو2

به همت اعضای "انجمن علمی بهداشت دهان و دندان" دانشگاه علوم پشکی کرمانشاه و با هدف ارتقا بهداشت دهان و دندان و حمایت از کودکان بی سرپرست این استان، طرح وارنیش فلورایدتراپی کودکان و نوجوانان متکفل بهزیستی برگزار شد.

به گزارش مفدا کرمانشاه، دبیر انجمن علمی بهداشت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طرح وارنیش فلورایدتراپی کودکان و نوجوانان متکفل بهزیستی استان کرمانشاه با هدف ارتقا بهداشت دهان و دندان و حمایت از کودکان بی سرپرست استان کرمانشاه برگزار شد.

نرگس عظیمی؛ در گفت و گو با خبرنگار مفدا کرمانشاه با بیان اینکه در این طرح ۵۸ نفر از افراد ۳ الی ۲۳ ساله تحت آموزش بهداشت دهان و دندان و وارنیش فلورایدتراپی قرار گرفتند، گفت: این افراد را کودکان خردسال، دانش آموزان و دانشجویان شامل می‌شدند.

عظیمی خاطرنشان کرد: طرح مذکور در ۶ مرکز خیریه مرکز مهر نیکان، دست های سخاوتمند، میلاد شقایق ها، والعصر، خانه تربیت و مرکز کیمیای هستی کرمانشاه انجام شد.

وی افزود: پوشش مراکز فوق توسط هشت نفر از دانشجویان رشته تکنسین دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و عضو انجمن علمی بهداشت دهان و دندان این دانشگاه انجام گرفت.

عظیمی در پایان عنوان کرد: امید است در آینده گام های استوارتری جهت کاهش مشکلات دهان و دندان کودکان و نوجوانان و آینده سازان این مرز و بوم برداشته شود.

مهدیه عباسی خبرنگار مفدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.