یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی به مناسبت نایب قهرمانی تیم بسکتبال دانشجویان دختر

علیرضا احمدی

دکتر علیرضا احمدی،کسب مقام نایب قهرمانی تیم بسکتبال دانشجویان دختر در مسابقات بسکتبال دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ورودی المپیاد را به مقام آوران، کاروان ورزشی و خانواده دانشگاه علوم پزشکی گلستان تبریک گفت.

به گزارش مفداگلستان، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام نایب قهرمانی تیم بسکتبال دانشجویان دختر دانشگاه در مسابقات بسکتبال دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی ورودی المپیاد، دست‌آورد ارزشمندی بود که در سایه الطاف الهی، تلاش متعهدانه و غیرتمندانه ورزشکاران عزیز، اهتمام مربیان و سایر عوامل اجرایی کاروان به‌دست آمد و در کارنامه پرافتخار دانشگاه علوم پزشکی گلستان به ثبت رسید. در کنار این توفیقات ورزشی، ارائه یک الگوی شایسته اخلاقی توسط ورزشکاران عزیز در طول مسابقات، نشانگر جلوه‌های زیبای اخلاق دانشجویان دانشگاه گلستان بود.

اینجانب از صمیم قلب توفیقات دانشجویان عزیز ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این مسابقات ورزشی را تبریک می‌گویم و از همۀ کسانی که در کسوت‌های گوناگون، ارزش‌های ورزشی و فرهنگی دانشگاه را نمایندگی کردند و همچنین از همکاران خود در مدیریت تربیت بدنی دانشجویان دانشگاه، قدردانی می‌کنم. همچنین از معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به خاطر میزبانی شایسته این مسابقات، و مسئولان ذی‌ربط در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری این مسابقات دانشگاهی سپاسگزاری می‌کنم.

امیدوارم ورزش دانشگاهی کشور با تأییدات خداوند متعال و اهتمام ورزشکاران و دست‌اندرکاران این حوزه، در تداوم بالندگی روزافزون خود، ضمن گسترش فضای نشاط و محاسن اخلاقی در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، ورزش کشور را در سطوح ملی و بین‌المللی توسعه دهد.

 

دکتر علیرضا احمدی
معاون فرهنگی و دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.