دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱

تجلیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از مقام آوران دانشگاه در جشنواره های کشوری قرآنی و فرهنگی وزارت بهداشت

تجلیل مفدا قم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با اهدا لوحی از تلاش های کاروان قرآنی دانشجویان این دانشگاه در مسابقات قرآن کریم وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با اهدا لوحی از تلاش های کاروان قرآنی دانشجویان این دانشگاه در مسابقات قرآن کریم وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قدردانی کرد.
 به گزارش مفدا قم، دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و معاونان دانشگاه، امروز در حاشیه برگزاری هیئت رئیسه دانشگاه از کاروان قرآنی دانشجویان این دانشگاه که موفق به کسب پنج مدال در بیست و دومین دوره مسابقات کشوری دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، شده بودند، تجلیل کردند.
حجت الاسلام طاهری رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم در این جلسه گفت: انس گرفتن با قرآن کریم از اهمیت بسیاری برخوردار است که علاوه بر افزایش برکات موجب دوری شیطان نیز خواهد شد.
وی افزود: باید همواره در راستای هدایت جامعه تلاش کنیم که این امر در گرو توجه به آموزه های قرآنی است و نباید به هیچ عنوان در این زمینه کوتاهی شود.
طاهری ابراز داشت: یکی از توطئه های دشمنان این است تا جوانان ما را از قرآن دور کند، اما نباید اجازه چنین کاری را دارد و باید دانشگاه ها با برنامه ریزی دقیق اجازه این توطئه ها را به دشمن ندهند.
دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز دراین جلسه ضمن قدردانی از تلاش های دانشجویان قرآنی گفت: دانشگاه علوم پزشکی قم درتوجه به فرهنگ دینی اهتمام دارد و همواره در این زمینه می کوشد که باید روز به روز این امر را ارتقا داد.
وی تاکید کرد: تکریم و توجه شایسته تر در راستای ترویج مباحث قرآنی از دیگر مسائلی است که باید همواره به آن توجه شود و این موضوع فراتر از معاونت فرهنگی در تمامی دانشگاه مد نظر قرار گیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه برای گسترش مسائل قرآنی در دانشگاه باید طرح ارائه شود گفت: از همه دانشجویان نخبه قرآنی و کارشناسان امر می خواهیم تا در این زمینه نظرات خود را ارائه کرده تا بتوانیم روز به روز در ترویج مسائل قرآنی بکوشیم.
شایان ذکر است در این مراسم از فاطمه عابدینی دانشجوی رشته دندانپزشکی نفر اول رشته حفظ کل قرآن کریم، مهدیه شکوری دانشجویی رشته مامایی نفر اول حفظ 20 جز قرآن کریم و محمد کاظم احمدگل دانشجوی رشته پزشکی که حائز رتبه دوم قرائت ترتیل قرآن کریم در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت شده بودند، تجلیل شد.
همچنین در بخش اساتید ازدکتر محمد مهدی زاده عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی و دارای رتبه دوم رشته آشنایی با احادیث و در بخش کارکنان از سجاد پروین نژاد حائز رتبه دوم قرائت تحقیق کارکنان وزارت بهداشت، قدردانی شد.
از سوی دیگر با توجه به برگزاری هشتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و برتری دانشجویان قمی از سمیه سادات رضائی دانشجوی رشته پزشکی و نفر سوم رشته گویندگی و فاطمه رادمرد دانشجوی رشته پزشکی و نفر سوم ترانه سرایی تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.