شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳

طی مراسمی در آستان مطهر احمدی و محمدی(ع)؛

معرفی رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به‌عنوان کارشناس نمونه قرآنی استان

عطاالله امیدواری

انتخاب رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به‌عنوان کارشناس نمونه قرآنی دستگاه‌های دولتی استان بر اساس تلاش‌ها و کوشش‌های این چهره قرآنی در طی چند سال گذشته جهت بسط و گسترش مفاهیم و تعالیم قرآنی و برگزاری برنامه‌های آموزش کلام الله در عرصه‌های متفاوت استان فارس صورت پذیرفته است.

بنابه گزارش مفدا شیراز، رئیس اداره قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان استاد و کارشناس نمونه دستگاه های دولتی استان فارس معرفی شد.

بر پایه همین گزارش، در مراسمی که بصورت مشترک از سوی دارالقرآن آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)، اداره کل اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس برگزار شد، عطاالله امیدواری، ضمن تقدیر و تجلیل به عنوان استاد و کارشناس نمونه دستگاه های دولتی در سطح استان فارس معرفی گردید.

این انتخاب بر اساس تلاش ها و کوشش های این چهره قرآنی استان، در طی چند سال گذشته جهت بسط و گسترش مفاهیم و تعالیم قرآنی و نیز برگزاری برنامه های آموزش کلام الله در دستگاه های مختلف و عرصه های متفاوت استان فارس صورت پذیرفته است.

برگزاری جلسات منسجم و مستمر هفتگی آموزش قرآن کریم در سازمان ها و نهادهای مختلف مانند جهاد کشاورزی استان، مسجد آقا باباخان، پایگاه های بسیج و سایر نهادها و ارگان ها از دیگر شاخص های این انتخاب می باشد.

همچنین تعامل نزدیک و پایدار با مراکز قرآنی استان مانند اداره تبلیغات اسلامی، آستان مقدس شاهچراغ(ع)، اداره اوقاف و امور خیریه استان، شهرداری شیراز و اداره کل ارشاد اسلامی از دیگر عوامل این معرفی بود.

عطاالله امیدواری از سال ها پیش در امور داوری مسابقات قرآنی در سطح استان فارس و نیز برگزاری کارگاه های تخصصی آموزش رشته های مختلف قرآن کریم با دستگاه های دولتی، نهادهای فرهنگی، ارگان های نظامی، آموزش و پرورش و دانشگاه های استان فارس همکاری و تعامل نزدیکی داشته است.

مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، این انتخاب شایسته را تبریک گفت.

حجت الاسلام علی اصغر دیمی، ضمن تبریک و تهنیت به جامعه بزرگ قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کشور، این انتخاب را انتخابی شایسته و فرصتی مناسب برای پیشبرد اهداف قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح استان فارس دانست.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در تیر ماه گذشته موفق گردید تا در بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برای سومین بار پیاپی مقام نخست این رقابت ها را به دست بیاورد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.