شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵

مدیرتعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

به زودی جامع ترین اردوی جهادی کشور را در سطح تبریز اجرا می کنیم

2

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه در پی برگزاری جامع ترین و گسترده ترین اردوی جهادی کشور است.

به گزارش مفدا تبریز ، محمود فیضی، مدیر تعالی فرهنگی درجلسه طرح و برنامه ریزی جامع ترین اردوی جهادی کشور که در اتاق مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد گفت: به زودی جامع ترین اردوی جهادی کشور را در سطح تبریز برگزار می کنیم.

در این جلسه بهزاد یوسفی مدیر مسئول نشریه دبیر و امید بیرامی دبیر کمیته دانشجویی مفدای تبریز حضور داشتند ؛ مطرح شد که اردو در زمینه های علمی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و... خواهد بود.

در این اردوی جهادی قرار است بیشتر کانون ها ونشریات دانشجویی ، کمیته دانشجویی مفدای تبریز و سایر تشکل های علاقمند همکاری کنند به عبارتی می شود گفت معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دنبال رقم زدن اتفاقی خاص در برگزاری های اردوهای جهادی است.

از آنجاییکه این اردوی جهادی در سطح شهر تبریز خواهد بود برخلاف اکثر اردوهای جهادی جامعه شهری را مورد هدف قرار داده است و بی شک برگزاری اینچنین اردوهایی احتیاج به همکاری  دانشجویان کارآمد در زمینه های مختلف دارد تا نه تنها در سطح شهری مانند تبریز در زمینه های مختلف توانایی داشته باشند بلکه توانایی هایشان بالاتر نیز باشد تا بتوانند سطح جو شهر را در این زمینه ها ارتقا دهند.

دکتر محمد آقازاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که نتوانست در جلسه حضور یابد و تلفنی پیگیر طرح ریزی این اردوی جهادی بود بر تلاش و فعالیت جهادی وطرح ریزی در ۱۷ زمینه مختلف تاکید کرد و افزود ظرفیت کانون ها و نشریات ما بیشتر از این حرف هاست و ‌روی کمیته دانشجویی مفدایمان حسابی ویژه باز کرده ایم.

هنوز جزییات این اردو که انتظار می رود خاص ترین و جامع ترین اردوی جهادی کشور بشود منتشر نشده و به محض تصویب توسط شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.