شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶

طی روزهای ۲۸ مرداد تا ۲ شهریور ماه

سومین دوره طرح تربیت معلم قرآن دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود

تربیت معلم

سومین دوره طرح تربیت معلم قرآن ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا به نقل از ایکنا، سومین دوره طرح تربیت معلم قرآن ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در رشته‌های حفظ، ترجمه و مفاهیم و صحیح خوانی طی روزهای ۲۸ مرداد تا ۲ شهریور ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار می‌شود.
این دوره آموزشی با حضور ۳۰ نفر در رشته حفظ، ۳۲ نفر در رشته صحیح خوانی و ۳۸ نفر در رشته ترجمه و مفاهیم زیر نظر اساتید دوره آقایان سعید زکی لو، محمود کریمی، مهدی نادی، علیرضا لطفی و مهدی ناصر زعیم برگزار می‌شود.
روش‌ها و فنون تدریس، آشنایی با مهارت‌های زندگی قرآنی، اصول و روش‌های حفظ، کارگاه روش تدریس حفظ ، صحیح خوانی و ترجمه و مفاهیم در این دوره تدریس و آزمون روش تدریس عملی روز پنجشنبه ۲ شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و آزمون‌های کتبی در تاریخ ۱۵، ۱۷و ۱۹ مهرماه ۱۳۹۶ به صورت همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری سومین دوره طرح تربیت معلم قرآن را ارتقاء سطح علمی و عملی دانشجویان در زمینه تدریس قران کریم در رشته‌های حفظ، ترجمه و مفاهیم و صحیح خوانی و تأمین معلمان مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت تدریس در دوره های مربوطه عنوان شده است.
به گزارش ایکنا دوره اول این طرح در رشته صحیح خوانی قرآن شهریور ماه سال قبل و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و دوره دوم نیز در رشته‌های حفظ و ترجمه و مفاهیم و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.