شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳

مهمترین اخبار سرویس «دانشجویی» مفدا از ۱۴ تا ۲۰ مرداد

اخبار دانشجویی

سرویس دانشجویی مفدا در تاریخ ۱۴ تا ۲۰ مرداد اخبار گوناگونی را منتشر کرد مهمترین این اخبار را در ادامه می‌خوانید.

شنبه ۱۴ مرداد/ کادر داوران مسابقات فوتسال دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی در نامه‌ای مراتب تقدیر خود را از کمیته تغذیه مسابقات فوتسال و بسکتبال دختران طی ۷ روز برگزاری مسابقات بعمل آوردند.

برای خواندن متن خبر اینجا را کلیک کنید.

یکشنبه ۱۵ مرداد/دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به فعالیت سه خوابگاه این دانشگاه در طول تابستان گفت: برخی دانشجویان ممکن است نسبت به شرایط خوابگاه جدید خود کمی حساسیت نشان دهند، اما نمی‌توان یک خوابگاه ۸۰۰ نفره را برای تعداد کمی از دانشجویان فعال نگه داشت زیرا هم هزینه بالایی در پی خواهد داشت و هم عقل حکم می‌کند که بهتر است تمام دانشجویان در یک مکان جمع شوند.

برای خواندن متن کامل خبر اینجا را کلیک کنید.

دوشنبه ۱۶ مرداد/ دکتر محمد رضا غلامی سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آغاز روند بازسازی خوابگاه های قدیمی این دانشگاه خبر داد.

برای خواندن متن کامل خبر اینجا را کلیک کنید.

سه‌شنبه ۱۷ مرداد/علیرضا مصدق، کارمند دانشگاه علوم پزشکی سمنان و فاتح بام اروپا با اشاره به اینکه قصد داریم در صعود بعدی به قله«آکونکاگوا »آمریکای جنوبی برویم گفت: به دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌ها توصیه می‌کنم که طوری برنامه‌ریزی کنند که ورزش نیز سرلوحه برنامه‌های‌شان قرارگیرد چرا که با ورزش می‌توان به پویایی و نشاط رسید و این نشاط زمینه را برای موفقیت‌های شغلی فراهم می‌کند.

برای خواندن متن کامل مصاحبه اینجا را کلیک کنید.

چهارشنبه ۱۸ مرداد/ نعمت الله شفیعی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت:  با استفاده از فرصت تعطیلات تابستانی کار بهسازی ، تعمیر وتجهیز سلف سرویس دانشجویی در حال انجام است.

برای خواندن متن کامل خبر اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.