سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸

ارائه امکانات رفاهی به شرکت کنندگان در دومین دوره مسابقات ورزشی منطقه 9 حراست های کشور

ارائه امکانات رفاهي به شرکت کنندگان در دومين دوره مسابقات ورزشي منطقه 9 حراست هاي کشور

در این مسابقات که از تاریخ یازدهم لغایت سیزدهم مرداد ماه سال جاری در سالنهای چند منظوره مدیریت تربیت بدنی مشهد برگزار شد، با مساعدت مدیریت دانشجویی دانشگاه، سالن غذاخوری پردیس، در وعده های صبحانه، ناهار و شام ، میزبان 220 نفر از ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات بود.

به گزارش کارشناس خبری حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در طی برگزاری  دومین دوره مسابقات ورزشی منطقه 9 حراست های کشور، مدیریت دانشجویی دانشگاه، ارائه امکانات رفاهی از قبیل تغذیه و اسکان، به شرکت کنندگان در این دوره را برعهده داشت.

بنابراین گزارش ، در این مسابقات که از تاریخ یازدهم لغایت سیزدهم مرداد ماه سال جاری در سالنهای چند منظوره مدیریت تربیت بدنی مشهد برگزار شد، با مساعدت مدیریت دانشجویی دانشگاه، سالن غذاخوری پردیس، در وعده های صبحانه، ناهار و شام ، میزبان 220 نفر از ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات بود.

همچنین شرکت کنندگان در این دوره 4 روزه از مسابقات، در خوابگاههای دانشجویی دانشگاه، اسکان داشتند.

گفتنی است مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد میزبان دومین دوره مسابقات ورزشی منطقه 9 حراستهای کشور بود که تعداد 195نفر ورزشکار در 9 رشته ورزشی(شنا-آمادگی جسمانی- دو استقامت- شطرنج- دارت- فوتسال- والیبال-طناب کشی-تیراندازی) با یکدیگر به رقابت پرداختند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.