دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت:

از شوراهای انضباطی خلاق تقدیر می‌شود/ اهمیت استفاده از روش‌های نو برای برقراری ارتباط با دانشجویان

صرامی

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، با اشاره به اهمیت وجود "شاخص خلاقیت و نوآوری" در چک لیست ارزیابی شوراهای انضباطی  گفت: امروزه با روش‌های خلاقانه و نوین می‌توانیم از وقوع بسیاری از تخلفات انضباطی پیشگیری کنیم. خلاقیت و نوآوری به معنای استفاده از روش‌های نو برای برقراری بهتر ارتباط شوراها با دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است.

به گزارش مفدا، دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت با اشاره به نقش مهم و سازنده "آموزش و پژوهش" در پیشگیری از وقوع تخلفات انضباطی گفت: سیاست‌های شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت در جهت پیشگیری ار تخلف است و رویکرد "آموزشی و پژوهشی" دارد.

وی افزود: آموزش کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حوزه تخلفات انضباطی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، به همین دلیل امسال در ارزیابی شوراهای انضباطی شاخص، "آموزش و پژوهش" و فعالیت در این حوزه شامل امتیاز بیشتر در رتبه‌بندی دانشگاه‌ها می‌شود.

صرامی ادامه داد: آموزش به معنی آگاه‌سازی کارکنان و دانشجویان علوم پزشکی از قوانین انضباطی است و این امر می‌تواند در پیشگیری از تخلفات انضباطی موثر باشد.

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، همچنین با اشاره به اهمیت وجود "شاخص خلاقیت  و نوآوری" در چک لیست ارزیابی شوراهای انضباطی  گفت: امروزه با روش‌های خلاقانه و نوین می‌توانیم از وقوع بسیاری از تخلفات انضباطی پیشگیری کنیم. خلاقیت و نوآوری به معنای استفاده از روش‌های نو برای برقراری بهتر ارتباط شوراها با دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است.

صرامی افزود:  با توجه به اینکه از سال گذشته موضوع خلاقیت و نوآوری در چک لیست ارزیابی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار گرفته است، بنابراین از دانشگاه‌هایی که در این بخش فعالیت داشته‌اند تقدیر خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور هر ساله با توجه به شاخص‌هایی که در چک لیست‌های ارائه شده به دانشگاه ها وجود دارد مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می‌گیرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.