دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵

در گفتگویی کوتاه با مفدا شیراز

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سومین نشست توانمندسازی مدیران فرهنگی در اصفهان گفت

علی اصغر دیمی

دیمی، تبادل تجربیات میان مدیران فرهنگی را یکی از فوائد برگزاری این کارگاه های سه روزه دانست و گفت: این نشست های تخصصی فقط در صورت استمرار و تداوم منظم و دوره ای به بهره وری نهایی رسیده و در سایه حمایت های مدیران ارشد وزارت متبوع به بار خواهد نشست.

بنابه گزارش مفدا شیراز، حجت الاسلام علی اصغر دیمی در گفتگویی کوتاه از سومین دوره نشست آموزشی توانمندسازی مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که اخیرا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردید گفت.

مدیر تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار داشت: در این نشست سه روزه که سومین دوره خود را در شهر اصفهان پشت سر گذاشت، از نظر بار فرهنگی و توان تاثیرگذاری دارای شرایط مطلوب تر و بهتری نسبت به دوره های پیشین بود و البته انتظاری هم جز این نمی رفت چرا که توقع این است که این چنین برنامه های آموزشی در هر دوره پیشرفت های بیشتری نسبت به دوره های گذشته خود داشته باشد.

علی اصغر دیمی ادامه داد: از آنجا که مدیران و کارشناسان فرهنگی نیازمند به بروز رسانی های مستمر و مداوم می باشند و توانمندسازی این گروه قطعا منجر به ارتقاء سطح فرهنگی مجموعهء دانشگاه می گردد، لازم است تا این کارگاه های توانمندسازی بصورت منظم و مستمر در هر فصل و با تناسب شرایط آب و هوایی در یکی از استان های کشور برگزار گردد.

وی گفت: کارگاه اخیر، دارای چندین کارگاه بسیار سودمند از جمله کارگاه آموزشی سواد رسانه ای، آشنایی با شرایط کارگاه های فضای مجازی، توانمندسازی در مهارت های ارتباطی، اندیشه ورزی و کمیسیون های تخصصی بود که هر کدام توسط اساتید به نام کشوری مدیریت و آموزش های لازم ارائه گردید.

دیمی، تبادل تجربیات میان مدیران فرهنگی را یکی از فوائد برگزاری این کارگاه های سه روزه دانست و گفت: این نشست های تخصصی فقط در صورت استمرار و تداوم منظم و دوره ای به       بهره وری نهایی رسیده و در سایه حمایت های مدیران ارشد وزارت متبوع به بار خواهد نشست.

این چهره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: یکی از پر بارترین بخش های این نشست سه روزه، کارگاه آموزشی مدل کار فرهنگی با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین قرائتی بود که با ارائهء نمونه ها و الگوهایی از رفتار فرهنگی اولیاء و بزرگان دین موفق گردیدند تا زیباترین روش های ایجاد روابط فرهنگی و تاثیرگذاری فرهنگی را به متولیان فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور ارائه دهند.

دیمی در پایان اظهار داشت: بر خود لازم می بینم که نهایت تقدیر و تشکر را از دو معاونت فرهنگی و امور دانشجویی و نیز معاونت توسعه منابع نیروی انسانی دانشگاه، همچنین از جناب آقای دکتر علامه بخاطر برگزاری هر چه پر بارتر این نشست سه روزه داشته باشم.

سومین دوره از نشست توانمندسازی مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، از روز ۲۱ الی ۲۳ مرداد ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.