دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد:

اولین گروه از کاروان کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به المپیاد ورزشی کارکنان اعزام شدند

المپیاد ورزشی کارکنان

رقابت های المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در حال حاضر شاهد برگزاری دومین دوره آن در خزر شهر ساری می باشیم، در پنج رشتهء ورزشی شامل: دارت، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج و آمادگی جسمانی برگزار می گردد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، اولین گروه از کاروان بزرگ ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز عازم رقابت های دومین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در خزر شهر ساری گردید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: ۲۰ تن از زنان عضو تیم های والیبال و دارت این دانشگاه بصورت پروازی راهی رقابت های دومین المپیاد ورزشی کارکنان  دانشگاه های علوم پزشکی کشور در استان مازندران گردیدند.

دکتر حیدر صفرپور ادامه داد: این گروه بیست نفره در واقع بخشی از یک کاروان بزرگ ۴۵ نفره     می باشد که بر اساس زمان بندی های انجام شده، هر تیم به موقع خود به این مسابقات اعزام خواهند گردید.

وی گفت: رقابت های المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در حال حاضر شاهد برگزاری دومین دوره آن در خزر شهر ساری می باشیم، در پنج رشتهء ورزشی شامل: دارت، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج و آمادگی جسمانی برگزار می گردد.

صفرپور با اشاره به موفقیت کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اولین دوره از این    رقابت ها، اظهار داشت: کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سال گذشته و در اولین دوره از این رقابت ها با ترکیبی کامل وارد این مسابقات گردید و موفق به اخذ نتایج بسیار خوبی نیز شد.

وی گفت: در این دوره نیز با ترکیبی کامل و در تمامی رشته های رقابتی این مسابقات حضور داریم و امیدوار هستیم تا نتایج مطلوبی را کسب نمائیم.

مسابقات دارت این رقابت ها از دقائقی پیش در خزر شهر واقع در استان مازندران آغاز گردیده و تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این رقابت ها حضوری پر رنگ دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.