سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴

در مصوبه پنجمین نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان؛

«طرح نسیم بهشتی»در نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۹۷ برگزار می‌شود

شورای فرهنگی پنجم

در راستای گسترش مفاهیم ارزشمند قرآنی و حمایت از حفظ قرآن کریم در پنجمین نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان «طرح نسیم بهشتی» تصویب شد.

به گزارش مفدا لرستان، پنجمین نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به ریاست دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ برگزار شد. در این نشست پس از سخنان دکتر ساکی رییس دانشگاه و مسئول نهاد رهبری دانشگاه و تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام جواد (ع)، دکتر شیخیان دستور کار جلسه را عنوان کرد.

نبی‌الله شمس بیرانوند مسئول سابق بسیج جامعه پزشکی لرستان به دعوت معاون دانشجویی فرهنگی در نشست حضور پیدا کرده بود. دکتر شیخیان از زحمات و همکاری‌های وی تشکر و قدردانی و لوح و هدیه‌ای را به رسم یادبود به وی اهدا کرد.

منشور حجاب و عفاف به عنوان یک پیمان‌نامه در راستای اجرای دستورالعمل حجاب، عفاف و حقوق شهروندی تصویب شد، از مهمترین مصوبات دیگر، جلسه توجیهی با کارشناسان فرهنگی بود که شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

طبق مصوبه این جلسه، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در راستای گسترش مفاهیم ارزشمند قرآنی و حمایت از حفظ قرآن کریم «طرح نسیم بهشتی» را در نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۹۷ برگزار می‌کند.

دانشجویان، کارکنان و اساتید شرکت کننده در این طرح متعهد می‌شوند یک جزء از قرآن کریم را تا پایان آذرماه ماه ۹۶  به‌صورت غیرحضوری حفظ کرده و مبلغ  سه میلیون ریال در صورت قبولی و دریافت گواهی حفظ یک جزء، از واحد قران و عترت دانشگاه دریافت کنند.

گفتنی است، برخورداری از امتیاز فرهنگی در اردوها و دوره‌های برگزار شده معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از دیگر امتیازات شرکت در این طرح است.

شرایط لازم:

•  اشتغال به تحصیل در سال تحصیلی ۹۶-۹۷

•  ارائه مدارک (کپی شناسنامه و عکس) به امور فرهنگی دانشگاه

•  شرکت در آزمون پایانی برای اخذ گواهی (دهه دوم آذرماه ۹۶)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.