چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷

در المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارمند وزارت بهداشت؛

مدال طلای دارت انفرادی به ورزشکار مشهد رسید

آزادگان

در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارمند وزارت بهداشت، در مسابقات دارت انفرادی ورزشکار تیم مشهد به مدال طلا دست یافت.

به گزارش مفدا مشهد، در مسابقات انفرادی دارت دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارمند وزارت بهداشت که سه شنبه برگزار شد، "راحله کریمی" از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با شکست حریفان خود به مدال طلا دست یافت.

مدال نقره این رقابتها نیز به "فائزه تصوری" ورزشکار تیم دارت ستاد وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی رسید. همچنین "رقیه رحمتی" و "مرضیه پاکیزه" از دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق شدند به صورت مشترک مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کنند.

فاطمه توکلی؛ مربی تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه برگزاری مسابقات دارت در گفتگو با خبرنگار ورزشی المپیاد، سطح کیفی مسابقات دارت را نسبت به سال گذشته بهتر عنوان کرد و گفت: تیم‌های شرکت کننده امسال با آمادگی بالاتر و قدرت بیشتری شرکت کرده اند. به گفته وی: آمادگی تیم‌های شرکت کننده نشان از تمرینات مستمر و مداوم آنها در یک سال گذشته دارد.

توکلی با اشاره به این که تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد قهرمان سال گذشته مسابقات کارکنان وزارت بهداشت بود افزود: در یک سال گذشته تیم دارت مشهد تلاش کرد تا از عنوان قهرمانی اش دفاع کند.

مربی تیم دارت این دانشگاه اقدام وزارت بهداشت را در برگزاری این المپیاد بسیار ارزشمند برشمرد و تصریح کرد: این المپیادبرای پیشرفت و تشویق کارکنان اقدامی شایسته و در خور تحسین است.

وی خاطر نشان کرد: میزبانی مسابقات با کمبودهایی روبرو بود که امیدواریم در سال های آینده برطرف گردد. توکلی اظهار داشت: حفظ جایگاه قهرمانی و تکرار آن در این دوره مسابقات خاطره شیرینی برای بنده و تیم مشهد رقم زد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.