چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹

دومین جلسه امر به معروف و نهی از منکر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد

جلسه امر به معروف كاشان

دومین جلسه امر به معروف و نهی از منکر و همچنین انطباق امور اداری با موازین شرع مقدس در روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه ۹۶ با حضور اعضا دو شورا در دفتر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مفدا کاشان، دکتر گیلاسی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با بیان اهمیت فریضه  امر به معروف و نهی از منکر  گفت؛  نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر  در سطح جامعه و دانشگاه  وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم . ایشان همچنین در ادامه در خصوص اجرایی کردن قانون انطباق مواردی را متذکر شدند.

در ادامه جلسه پس از بررسی مصوبات جلسه قبل مواردی از جمله تعیین اولویت های انطباق و امر به معروف و نهی از منکر، ارائه راهکارهای تقویت مشارکت همگانی و تشویق امران به معروف و ناهیان از منکر، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت..

برگزاری کارگاه تعهد حرفه‎ای ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی ، اطلاع رسانی عمومی عناوین پژوهش‎های مربوط به انطباق و امر به معروف و صیانت، برگزاری کلاس توجیهی بدو ورود دانشجویان و قوانین پوشش حرفه ای، برگزاری کرسیها آزاد اندیشی یا تریبون آزاد و هم اندیشی امر به معروف و اهمیت حجاب ، پیگیری برگزاری کمیسیون تخصصی پوشش حرفه ای (Ders Cod) جهت اجرا شدن قانون انطباق  بخشی از مصوبات این جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.