شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸

نجات جوان ۲۱ ساله دچار ایست قلبی – تنفسی با اقدامات سریع و احیاء به موقع تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ فسا

نجات جوان ۲۱ ساله دچار ایست قلبی – تنفسی با اقدامات سریع و احیاء به موقع تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ فسا

پس از انجام اقدامات اولیه مهم و حیاتی،بیمار جهت ادامه درمان به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت ولی عصر (عج) منتقل گردید و طبق پیگیری های بازرسین اورژانس۱۱۵ وضعیت سلامت بیمار رضایت بخش و در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان تحت مراقبت می باشد.

به گزارش مفدا- فسا به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا؛ یوسف علیپوریان مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا گفت: روز سه شنبه ۳۱ مردادماه ۹۶ در ساعت ۲۲:۵۴ پس از تماس تلفنی با مرکز اورژانس ۱۱۵ مبنی بر مشکل  قلبی جوان ۲۱ ساله، بلافاصله پایگاه  شماره دو شهری ۱۱۵ به  محل ماموریت در خیابان عشایری اعزام گردید.

علیپوریان افزود:  آقایان صفری و غفاری از تکنسین های اورژانس ۱۱۵ پایگاه دو شهری در کمترین زمان با حضور بر بالین بیمار و مشاهده علائم ایست قلبی – تنفسی، بلافاصله با انجام  اقدامات سریع و احیاء به موقع و با لطف خداوند بیمار را نجات دادند.

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا گفت : پس از انجام اقدامات اولیه مهم و حیاتی، بیمار جهت ادامه درمان به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت ولی عصر (عج) منتقل گردید و طبق پیگیری های بازرسین اورژانس ۱۱۵ وضعیت سلامت بیمار رضایت بخش و در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان تحت مراقبت می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.