شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰

برگزاری اولین نشست برنامه ریزی استقبال از دانشجویان جدیدالورود

روز کارمند

اولین نشست برنامه ریزی استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد.

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید ، اولین نشست برنامه ریزی استقبال از دانشجویان جدیدالورود روز شنبه چهارم شهریور ماه در محل دفتر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیران فرهنگی و دانشجویی، رؤسا و مسئولین واحدهای مختلف حوزه برگزار گردید، آقای علیرضا گنجعلی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تهیه کتابچه ای جهت معرفی حوزه و خدمات متنوعی که در این معاونت به دانشجویان ارائه می شود را ضروری دانست.

وی با اشاره به اینکه امروزه فضای مجازی انسان ها را در یک ویترین شیشه ای قرار داده بر لزوم استفاده از این فضا جهت پیش برد اهداف حوزه تأکید نمود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه قید نمود که ما نیز باید به دانشجویان و خانواده های آنان پاسخگو باشیم تا ارتباط مابین دانشگاه و دانشجو حفظ شود.

سپس آقای سید رفیع حسینی مدیر فرهنگی دانشگاه پس از اعلام نظرات خود درباره ثبت نام ورودی های جدید، فضای مجازی را بعنوان یک تهدید بیان کرد که باید به فرصت تبدیل شود، چرا که بیشتر وقت دانشجو در این فضا می گذرد.

در ادامه مهندس حسین معین مدیر دانشجویی نیز با ذکر اینکه در سال های گذشته همکاران حوزه در فرآیند ثبت نام عملکرد مقبولی داشته اند بر الکترونیکی شدن حداکثر این فرآیند تاکید نمود و نظرات خود را مطرح نمود.

در پایان سایر حاضرین در جلسه نیز ایده های خود را در جهت اجرای بهتر ثبت نام ورودی های جدید بیان کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.