شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵

ثبت‌نام چهارمین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا آغاز شد

چهارمین جشنواره دانشجوی

دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور حمایت و تشویق فعالیت‌های دانشجویان، چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا را با شعار «دانشجو، نشاط، تعالی و آرمانگرایی» برگزار می‌کند

به گزارش مفدا، چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا صرفاً برای دانشجویان ایرانی و بین‌المللی دانشگاه برگزار می‌شود و دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی، دستیاری و فلوشیپ می‌توانند با توجه به اهداف و محورهای جشنواره در آن شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، دانشجویان از شهریورماه تا ۱۵ مهرماه ۹۶ فرصت دارند با مراجعه به وب‌سایت http://avicennastu.tums.ac.ir در چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا ثبت نام و مدارک خود را ارسال کنند و فرآیند داوری نیز در آبان ماه پایان می‌یابد. مراسم اصلی و معرفی برگزیدگان جشنواره در روز سه‌شنبه، ۱۴ آذر ۹۶ به مناسبت روز دانشجو برگزار خواهد شد.

 هدف جشنواره دانشجویی ابن سینا شناسایی و معرفی فعالیت‌های برتر دانشجویی در حیطه‌های مختلف است و همچنین در این جشنواره دانشجویان ارائه‌دهنده خدمات سلامت با کیفیت مطلوب و دانشجویان حائز رتبه در مسابقات و جشنواره‌های معتبر شناسایی سده و از آن‌ها قدردانی می‌شود.

همچنین، از دیگر محورهای جشنواره، فعالیت‌های اجتماعی و نوع دوستانه دانشجویان است. همچنین الگوهای مناسب و موفق به دانشجویان نیز در این جشنواره ارائه می‌شود. شناسایی و قدردانی از دانشجویان موفق در حیطه‌های مختلف، جلب توجه دانشجویان به درستکاری، سخت‌کوشی و چندبعدی بودن، معرفی دانشجویان برتر، جلب توجه و حمایت اعضای هیات علمی به فعالیتهای متنوع آنان و ایجاد روحیه رقابت سازنده بین دانشجویان، اساتید ایشان و دانشکده‌ها از دیگر اهداف این جشنواره است.

 بخش‌های این دوره از جشنواره شامل آموزشی، پژوهشی، تعهد حرفه‌ای، قرآن و عترت، هنری-ادبی، اجتماعی، ورزشی و دانشجوی نمونه و جامع جشنواره است.

به منظور آشنایی با بخش‌ها و موضوعات جشنواره، کانال تلگرام جشنواره دانشجویی ابن سینا به آدرس https://telegram.me/avicennastu راه‌اندازی شده و دانشجویان دانشگاه می‌توانند با عضویت در این کانال از اخبار این جشنواره اطلاع پیدا کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.