یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت؛

طلای مسابقات والیبال به تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان رسید/ تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این مسابقات نایب قهرمان و یزد سوم شد

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت

مسابقات والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت پس از هفت روز رقابت سنگین میان تیم های شرکت کننده در نهایت با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان به کار خود پایان داد.

به گزارش مفدا، رقابت های والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان از ۳۰ مردادماه آغاز بکار کرد و پس از گذشت هفت روز رقابت سنگین میان ۳۲ تیم والیبال در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان مقام نخست این مسابقات را کسب کرد و تیم دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و یزد به ترتیب به مقام نایب قهرمانی و سومی رسیدند.

زهرا غلامی، سرپرست تیم والیبال کاشان با اعلام اینکه در سال گذشته مقام دوم را کسب کرده بودیم، خاطرنشان کرد: برای حضور قدرتمند در مسابقات و کسب قهرمانی، تمرینات منظمی را برگزار کردیم.

غلامی افزود: نقش مربی متخصص و باتجربه در موفقیت و پیروزی بسیار مهم و با اهمیت است و تیم کاشان از مربی درجه یک و با دانشی برخوردار بوده است.

همچنین سرپرست تیم والیبال کاشان خواستار امتیاز خاصی برای تیم های قهرمان در مسابقات المپیاد شد تا برای مربیان و ورزشکاران ایجاد انگیزه شود.

پوران ستوده، مربی تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با بیان اینکه سطح کیفی مسابقات امسال راضی کننده است گفت: سطح کیفی مسابقات نسبت به سال گذشته در سطح بالاتری قرار دارد.

به گفته ستوده؛ تیم های شرکت کننده نسبت به دوره قبل با آمادگی بیشتری شرکت کرده اند.

مربی تیم والیبال شیراز خانه داری یا شغل کارمندی را مانعی برای ورزش کردن بانوان ندانست و تصریح کرد: ورزش باعث شادابی و تقویت روحیه می شود.

مهناز وحیدی پور, سرپرست تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی یزد در خصوص سطح کیفی مسابقات می گوید: مسابقات امین دوره نسبت به دوره قبل از سطح بهتری برخوردار بود چراکه اکثر تیم ها با رفع کاستی ها و با قدرت در مسابقات شرکت کردند.

سرپرست تیم والیبال یزد اقدام وزارت بهداشت در برگزاری مسابقات کارمندان را ارزشمند برشمرد و افزود: بها دادن به بحث ورزش در بین تمام اقشار جامعه باید دیده شود و امیدوارم همه وزارت خانه ها این اقدام شایسته را برای کارکنان خود انجام دهند.

به گزارش وبدا، وحیدی پور همچنین وظایف زنان در خانواده را مانعی برای انجام فعالیت های ورزشی ندانست و ابراز داشت: بانوان می توانند با برنامه ریزی درست و در نظر گرفتن حضور در کلاس‌های تمرینی، ورزش را در برنامه های روزانه خود قرار بدهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.