دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱

اردوی جهادی " کانون جهادی انصارالمهدی" دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در حال برگزاری است

جیرفت

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و "کانون جهادی انصارالمهدی" این دانشگاه اردوی جهادی هشت روزه ای در مناطق محروم شهرستان عنبرآباد در حال برگزاری است.

به گزارش مفدا جیرفت، این اردوی جهادی با همکاری معاونت فرهنگی ودانشجویی و کانون جهادی انصارالمهدی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از اول شهریور ماه به مدت هشت روز در مناطق محروم شهرستان عنبرآباد در حال برگزاری است.

نعمت اله شفیعی؛ معاون فرهنگی و دانشجویی و رئیس ستاد جهادی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ضمن اعلام این خبر، بیان داشت: تمهیدات برگزاری این اردو شامل شناسایی منطقه، هماهنگی با دهیاران و مسئولین منطقه، تهیه اقلام مورد نیاز و برنامه ریزی جهت حضور دانشجویان رشته‌های مختلف، پزشک متخصص و عمومی و دندانپزشک از تیر ماه ۹۶ با پیگیری دبیر کانون جهادی دانشجویی انصارالمهدی و سایر اعضای ستاد جهادی انجام شده است.

وی یادآور شد: خدماتی که تا کنون در این اردو ارائه شده است شامل: ویزیت رایگان اهالی روستا توسط پزشک و دندانپزشک، غربالگری فشارخون و قند خون، ارائه مشاوره های درمانی و دارویی، خدمات بهداشت دهان و دندان، توزیع مکمل غذایی میان افراد ۶ ماه تا ۹۰سال، آموزش بهداشت فردی، آموزش بهداشت و سلامت خانواده، توزیع بسته های فرهنگی و نوشت افزار ویژه کودکان و ... می باشد که در مناطق محروم شهرستان عنبرآباد  و جبالبارز جنوبی در روستاهای (مهتابی ـ عبدل آباد ـ کشکمور ـ گمرکان – خیرآباد و.... ) در حال انجام می باشد.

بنابر اعلام "میلاد خوش دامن" دبیر کانون جهادی دانشجویی دانشگاه، تا روز شنبه چهارم شهریور بیش از ۳۰۰ نفر از افراد مناطق محروم از خدمات پزشکی، بهداشتی و فرهنگی استفاده کردند و پنجم شهریور ماه نیز با حضور دندانپزشک و استقرار واحد سیار دندانپزشکی که اخیراٌ از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تحویل داده شده است، به مردم خدمات ارائه خواهند داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.