دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۲

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

عملکرد حوزه فرهنگی دانشگاه در فصل بهار منتشر شد

عمککردفصل بهارمعاونت فرهنگی ارومیه

مجموعه عملکرد مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در بهار ۱۳۹۶ منتشر شد .

به گزارش مفدا ارومیه، دکتر رضا فیروزی معاون فرهنگی و دانشجویی در خصوص مجموعه عملکرد حوزه مدیریت فرهنگی و فوق برنامه بیان کرد: دانشگاه به عنوان یکی از مهمترین نهادهای جامعه وظیفه آماده سازی دانشجویان جهت تصدی مسئولیت های اجتماعی را دارد؛ در این راستا، کمک به جامعه پذیری، مشارکت و روحیه همکاری از یک سو و ایجاد بستری مناسب برای به فعالیت رسانیدن استعدادهای دانشجویان عزیز فراتر از بعد آموزشی و تحصیلی در رشته تخصصی خود رسالت مهم حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محسوب می شود.

وی افزود : در طی سه ماه اول سال ۱۳۹۶ فعالیت های عدیده و مهمی در حوزه فرهنگی دانشگاه انجام گرفت که در قالب مجموعه عملکرد این حوزه منتشر شد .

دکتر فیروزی ادامه داد: این مجموعه سعی بر آن دارد گوشه ای از تلاش های کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را در حوزه مدیریت فرهنگی به تصویر بکشد و بر خود وظیفه می دانم از زحمات تمامی تلاشگران تهیه این مجموعه به ویژه دکتر شهرام خادم وطن مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه تشکر نمایم .

وی در پایان برای همه آنانی که با احساس مسئولیت خویش در عرصه های مختلف فرهنگی افتخار آفریده اند، آرزوی موفقیت روز افزون کرد.

برای دریافت فایل pdf  کتابچه روی دانلود کلیک کنید .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.