دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷

در دومین روز از هفته دولت

از کارکنان معاونت فرهنگی و اموردانشجویی تجلیل شد.

گیلان

در دومین روز از هفته دولت از کارکنان معاونت فرهنگی و امور دانشجویی توسط معاون فرهنگی و مدیران تجلیل شد

به گزارش مفدا گیلان، پیش از ظهر یکشنبه افشین شفقی معاون فرهنگی و امور دانشجویی به همراه مدیران  فرهنگی ودانشجویی  به مناسبت روز کارمند از کارکنان حوزه فرهنگی وامور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تجلیل کرد.
 
  شفقی ضمن گرامی داشت یادوًخاطره دولت مردان شهید،  رجایی و با هنر و تبریک هفته دولت و روز کارمنداظهار داشت: به پاس خصلت مردمی این دو شهید عزیز که از صفات بارز ایشان نیز شمرده می شود چهارم شهریور را  به عنوان روز کارمند نام گذاری نمودند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی با اعلام خصایص کارمند نمونه  گفت:الگو گیری از شهیدان والا مقام و توکل به خدا در همه زندگی  یکی از مهمترین ویژگی های یک کارمند موفق و با اخلاق است که باعث رشد، توسعه،  اقتدار و سرافرازی کشور می شود.

 وی با اشاره به صفات کارمندان نمونه بیان کرد: کارمندان و مدیران موفق، خدمت‌رسانی به مردم را در اولویت کاری خود قرار می دهندوتکریم ارباب رجوع، برخورد مناسب همراه با سعه صدر، اخلاق اسلامی،  سرویس دهی مناسب  به دانشجویان در چارچوب آئین نامه ها و ضوابط از ویژگی های کارمندان نمونه معاونت محسوب می گردد .

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی اظهار کرد:  روابط عمومی بالا، وقت شناسی، خلاقیت، عشق به کار، انگیزه مناسب، باعث ارتقاء کارمند در یک سازمان می شود .

 شفقی افزود: تشویق همکاران وظیفه شناس از سیاست های این دانشگاه در حوزه اداری است و امیدواریم همواره  در راستای جلب رضایت خداوند متعال و پیشبرد اهداف دانشگاه گام برداریم.


شفقی در پایان اضافه کرد : امید است با تلاش شما عزیزان و لطف الهی بتوانیم به عنوان دستگاه اجرایی برتر در استان شناخته شویم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.