دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱

با حضور ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی؛

مراسم بدرقه از کاروان اعزامی به "سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور" برگزار شد

دانشگاه علوم بهزیستی

مراسم بدرقه از کاروان "سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور" با حضور ریاست دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر امور دانشجویی، مدیر امور فرهنگی و مسئولان تربیت بدنی دانشگاه، مورخ ۶ شهریور ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، مراسم بدرقه از کاروان "سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور" با حضور ریاست دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیران و مسئولان تربیت بدنی دانشگاه،  مورخ ۶ شهریور ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد. این مراسم با قرائت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد. دکتر حمید رضا خرم خورشید، ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ضمن تشکر از زحمات و تلاش معاونت فرهنگی دانشجویی، کلیه مدیران و مسئولان اداره تربیت بدنی و دانشجویان شرکت کننده در المپیاد، داشتن انگیزه قوی، توکل بر خداوند متعال و عشق و علاقه را مهمترین عامل پیشرفت و موفقیت بیان نمود و مهمترین عامل در اجرای برنامه ورزشی را "مربی خوب" ، اعلام نمود و روحیه با نشاط و سلامت، را مهمترین اثر ورزش دانست که قطعا بر امور درسی نیز اثر گذار است.  وی در پایان کسب موفقیت و مقام ورزشی برای سرافرازی افراد شرکت کننده در المپیاد و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را از خواوند متعال مسئلت نمود. همچنین گفت: اخبار و نتایج مسابقات را پیگیری خواهم نمودند.

***

دکتر مسعود فلاحی خشکناب، معاونت فرهنگی دانشجویی، ضمن تشکر از حمایت ریاست دانشگاه و زحمات مدیران و مسئولان اداره تربیت بدنی، از شرکت دانشجویان در المپیاد تشکر نمودند و در مورد وجود موانع و محدودیت های موجود دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در اجرای برنامه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور، توضیحاتی ارائه نمودند. در پایان کسب موفقیت و مقام ورزشی را برای کاروان "سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور" را از خداوند متعال مسئلت نمودند.

***

خانم دکتر مریم مومنی، مسئول "سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور" در مورد شروع برنامه المپیاد و اقدامات و فعالیتهای انجام شده توضیحاتی اعلام نمودند و آمادگی کامل تیم جهت شرکت در المپیاد را اعلام نمودند.

***

فاطمه حسین پور، نماینده دانشجویان شرکت کننده در سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز با هدف رفع و اصلاح مشکلات در دوره های بعدی المپیاد در دانشگاه، نقاط قوت ها و محدودیت های موجود در اجرای برنامه "سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور" در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را به مسئولان دانشگاه اعلام نمودند. 

وی، حمایت همه جانبه مسئولین اداره تربیت بدنی، به کار گیری مربی مجرب و ماهر، در اختیار گذاشتن سالن های ورزشی مجهز، ارائه سرویس ایاب و ذهاب را از نقاط قوت اعلام نمودند و عدم تناسب تغذیه با رشته های ورزشی، عدم برخورداری سرویس دهی برابر دانشجویان ساکن شهر تهران در مقابل دانشجویان خوابگاهی، به روز نبودن و بهینه نبودن تجهیزات ورزشی دانشگاه و عدم دریافت به موقع تجهیزات ورزشی را از نقاط ضعف دانشگاه اعلام نمودند. 

وی همچنین حضور فیزیوتراپ در تیم را نیز پیشنهاد نموند. 

***

توضیح اینکه کاروان ورزشی دانشگاه با حضور در تیم های ورزشی دانشجویان دختر در ۷ رشته متنوع ورزشی شامل بسکتبال، والیبال، بدمینتون، تنیس روی میز، دو میدانی، تیراندازی و شنا، در سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت خواهد کرد که تیم های منتخب دانشگاه بر طبق برنامه ریزی به عمل آمده در اداره تربیت بدنی، تحت نظر مربیان مجرب در فضاهای ورزشی مختلف دانشگاه تمرینات لازم را انجام دادند. این رقابتها از تاریخ۱۰ تا ۱۷ شهریور ماه جاری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.