سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به همراه فرمانده سپاه کاشان با دانشجویان جهادی دیدار کردند

اردوي جهادي كاشان 2

فرمانده سپاه کاشان و حجت الاسلام احمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در حوزه بسیج کاشان به همراه مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از اردوی جهادی دانشجویان این دانشگاه در روستاهای چغاسیف و دمنی بازدید کردند.

به گزارش مفدا کاشان، در این دیدار که یکشنبه پنجم شهریور ماه صورت گرفت، دکتر سید پیمان خامه چی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن ابراز خرسندی از حضور  میهمانان سرهنگ علی مهدی؛ فرمانده سپاه کاشان و حجت الاسلام احمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در حوزه بسیج کاشان، گزارشی از عملکرد تیم جهادی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای ایشان بازگو کرد.

مسئول بسیج دانشجویی با بیان اینکه بخش عمده تمرکز تیم جهادی بر روی ارائه خدمات بهداشتی به روستاییان می‌باشد، عنوان کرد: تیم جهادی دانشگاه در قالب سه کارگروه بهداشتی، آموزشی و فرهنگی فعالیت میکنند.

پایش سلامت کودکان ۶ تا ۱۲ سال، دیدارهای خانه به خانه و غربالگری قند و فشارخون و ارجاع بیماران شناسایی شده به پزشک، ارائه خدمات دندانپزشکی و همچنین انجام خدمات پزشکی ویژه زنان از جمله اقداماتی بهداشتی بود که وی به آن اشاره کرد.

پیمان خامه چی؛ در ادامه به برگزاری کلاس‌های آموزش و حفظ قرآن کریم، امام شناسی، نقاشی و پرورش خلاقیت و همچنین برگزاری کلاس‌های مشاوره و سبک زندگی و همسر داری به عنوان بخشی از عملکرد کارگروه آموزشی و فرهنگی اشاره کرد.

گفتنی است، سرهنگ مطاع؛ مسئول بسیج دانشجویی حوزه مقاومت بسیج کاشان نیز در این دیدار حضور داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.