سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

شرکت در هر المپیاد ورزشی برای دانشجو یک تجربه جدید است

المپیاد وررشی

دکتر افشین شفقی در مراسم اعزام دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی به المپیاد ورزشی گفت: شرکت در هر المپیاد ورزشی برای دانشجو ،باید برای کسب یک تجربه جدید باشد

به گزارش مفداگیلان؛ دکتر افشین شفقی – معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تسلیت ایام شهادت امام محمد باقر (ع) و گرامی داشت یاد وخاطره دولتمردان شهید ،رجایی و باهنر در مراسم اعزام دانشجویان دختر به المپیاد ورزشی به شهر کرد گفت: شرکت در هر المپیاد ورزشی برای دانشجو، باید برای کسب یک تجربه جدید باشد.
وی ادامه داد :دانشجویان در کنار تحصیل علم و دانش،به مقوله سلامتی خود نیز توجه داشته باشندکه این مهم با تغذیه سالم و انجام فعالیت های  ورزشی به دست می آید.
دکتر شفقی با اشاره به جایگاه ورزش در تعالیم دینی و اهمیت آن در اجتماع تصریح کرد:کسانی که بیشتر به فعالیت های بدنی و ورزش می پردازند دارای جسم و روحی با نشاط هستند که همه این ها نشان از تاثیر ورزش بر جسم وجان آدمی می باشد.
معاون فرهنگی دانشگاه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص جامعه بانشاط ،تاکید کرد:همانگونه که معظم رهبری مدظله العالی فرموده اند:اگر بخواهیم جامعه با نشاط داشته باشیم یکی از راه های آن گسترش فعالیت های ورزشی است که با آن به ارتقای سلامت جسمی و روحی جامعه،علی الخصوص جوانان بپردازیم.
دکتر شفقی به دانشجویان گفت:از فرصتی که دانشگاه در اختیار شما قرار داده نهایت استفاده را ببرید و سعی نمایید تا از تجارب این جمع کثیر دانشجو که در المپیاد ورزشی دورهم جمع می شوند با کسب حداقل یک تجربه جدید از المپیاد برگردید .
وی اظهار امید واری کرد:همانگونه دانشجویان پسر توانستند با کسب مدال در المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جایگاه ورزش دانشجویی چهار پله ارتقاء دهند، انشالله دختران دانشجو نیز بتوانند باعث ارتقای این جایگاه در بین سایر دانشگاه ها شوند.
وی ادامه داد:شما الگوها و نمایندگان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستید با رعایت قوانین ومقررات، همکاری و هماهنگی با مربیان و سرپرستانُ تیم ها فرهنگ واخلاق ورزشی گیلان را به نمایش بگذارید.
در پایان این مقام مسوول از زحمات کلیه دست اندرکار اعزام دانشجویان به المپیاد ورزشی تقدیر نمود واظهار امیدواری کرد تا این عزیزان بتوانند ثمره زحمات خود را از المپیاد ورزشی کسب نمایند.ای/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.