چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰

با حضور دبیر سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت

نشست هماهنگی سرپرستان کل کاروان‌های ورزشی المپیاد جمعه شب برگزار می‌شود

مراسم قرعه‌کشی رشته‌های گروهی سیزدهمین المپیاد ورزش قهرمانی وزارت بهداشت

نشست هماهنگی سرپرستان کل کاروان‌های ورزشی سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جمعه شب ساعت ۲۲ با حضور دکتر عباس عطوف دبیر المپیاد در محل سالن ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، نشست هماهنگی سرپرستان کل کاروان‌های ورزشی سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ساعت ۲۲جمعه ۱۰ شهریور ماه با حضور دکتر عباس عطوف دبیر المپیاد ، مهدی مقدم منش رئیس اداره تربیت بدنی دانشجویان وزارت بهداشت ، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و مدیر تربیت بدنی این دانشگاه و همچنین جمعی از مسئولان ستادی و دانشگاهی در محل سالن ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می‌شود.

در این نشست حاضرین در خصوص هرچه بهتر برگزاری مسابقات ورزشی این المپیاد و همچنین ارایه راهکارهای لازم به منظور  ارتقای سطح کیفی برگزاری آیین افتتاحیه و همچنین بحث زمان برگزاری جلسات قرعه کشی مسابقات مختلف ورزشی و همچنین بررسی کمبودهای امکانات محل برگزاری این رقابتها به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. از جمله مباحث مطرح شده در این نشست هماهنگی مسئولان و سرپرستان فنی رشته‌های مختلف و همچنین بحث در خصوص برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه رشته‌های مختلف ورزشی این دوره از المپیاد خواهد بود.

مهدی مقدم منش، رئیس اداره تربیت بدنی دانشجویان وزارت بهداشت در گفت وگو با مفدا به آمادگی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه طی بازدیدهای اخیری که مسئولان وزارت بهداشت از اماکن و سالن‌های ورزشی شهرکرد به عمل آورده‌اند، هیچ مشکلی به لحاظ اماکن و تجهیزات ورزشی دانشگاه میزبان وجود ندارد و همه چیز برای برگزاری یک المپیاد در خور شان مهیاست.

وی با بیان اینکه پذیرش تیم‌های شرکت کننده  ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۰ شهریور ماه برگزار می‌شود، گفت: با توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه‌ها به منظور حضور در این المپیاد از طریق سامانه اینترنتی انجام گرفته است، از این رو  ما در هنگام ورود تیم‌ها هیچ مشکلی نداریم و این پذیرش زمان بر نخواهد بود چرا که پذیرش اولیه تیم‌ها به صورت اینترنتی از قبل انجام شده است. ضمن اینکه « آی دی» کارت شرکت کنندگان المپیاد نیز به محض ورود تیم‌ها و ورزشکاران، از طریق کمیته پذیرش المپیاد،  به آنها اعطاء خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.