شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

به مناسبت گرامیداشت روز کارمند؛

از مقام های برتر قرآنی با حضور هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر شد

از مقام های برتر قرآنی با حضور هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت: کار کارمندی یک ارزش والا دارد و آن کار گره گشایی و انجام امورات و تکریم ارباب رجوع است و طبق فرموده امام حسین علیه السلام حاجت هایی که مردم دارند و به دست شما می رسد نعمت های خداست.

به گزارش مفدا- فسا:

مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور هیات رییسه و کارکنان دانشگاه در تالار بعثت دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار گردید.

دکترعلیرضا عسکری رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت ، گفت : کار کارمندی یک ارزش والا دارد و آن کار گره گشایی و انجام امورات و تکریم ارباب رجوع است و طبق فرموده امام حسین علیه السلام حاجت هایی که مردم دارند و به دست شما می رسد نعمت های خداست.

دکترعسکری با اشاره به اقدامات بزرگ امیرکبیر ،  بیان داشت : امیرکبیر با آنکه تنها سه سال کار کرد ولی قدمهای بسیار بزرگی برای کشور و مردم ایران برداشت . در زمان حال با پیشرفت تکنوبوژی و ارتباطات و ... مسیر برای کارهای بزرگ هموارتر شده است.

رییس دانشگاه با تاکید بر اینکه هر کس در هر جایگاهی که هست می بایست جایگاه نقش خودش را بزرگ ببیند، گفت: مجموعه کارمندی و خدمت رسان ما و هر فردی که در دانشگاه  علوم پزشکی در هر بخشی کار می کند ، مسوول اعتبار و آبروی دانشگاه است.

وی ضمن اشاره به جشنواره شهید رجایی استان فارس بیان داشت: در ادامه دستاوردهای دانشگاه ، دانشگاه علوم پزشکی فسا بعنوان تنها دستگاه اجرایی شهرستان موفق گردید بالاترین ارتقاء را نسبت به سالهای گذشته به دست آورد که این مهم حاصل تلاش همه کارکنان مجموعه می باشد.

دکترعسکری اظهار داشت: جایگاه فعلی و اقتدار دانشگاه در وزرات بهداشت بسیار بالاست و بسیاری از تصمیماتی که در سطح ملی گرفته می شود منشاء فکری اش در دانشگاه ما بوده است که بعضی از فکرها ، ایده یک کارشناس ما بود.

رییس دانشگاه افزود: به همت شما، مسیر حرکت دانشگاه در یک ریل گذاری قرار داده شده که همه چیز برای خدمت بیشتر و آبرومندانه تر مهیا است.

وی ادامه داد: مردم بیشتر از گذشته مجموعه های خدمتگزار نظام سلامت را دوست دارند و این را باید پاس بداریم.

دکتر عسکری با بیان اینکه کارمند نمونه بر اساس دستورالعمل و ضوابط انتخاب خواهند شد، بر تقویت و ترویج روحیه کتابخوانی و حضور کارکنان در برنامه های ورزشی تاکید نمودند.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام عیدی معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن بیان آیات و روایات، بر حفظ انگیزه کارکنان و ارزش خدمت به مردم تاکید کردند.

حجت الاسلام عیدی شرط اول خدمتگزاری را گمنامی و بی نامی دانست و گفت: اگر می خواهیم رشد کنیم می بایست به گمنامی روی بیاوریم.

دراین مراسم از کارکنان برتر قرآنی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.