شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴

برگزاری اولین دوره افزایش مهارت و توانمندسازی کارشناسان فرهنگی، دانشکده‌ها، مرکز بهداشت و درمان و بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال ۱۳۹۶

دوره توچجیهی کارشناسان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

امروز ۱۱ شهریور دوره افزایش توانمندسازی کارشناسان فرهنگی کل دانشگاه علوم پزشکی سال ۱۳۹۶، در سالن کنفرانس دانشکده دندان‌پزشکی، با شرکت ۳۵ کارشناس در حال برگزاری است.

به گزارش مفدا لرستان؛ امروز ۱۱ شهریورماه ۱۳۹۶، اولین دوره افزایش مهارت و توانمندسازی کارشناسان فرهنگی، دانشکده‌ها، مرکز بهداشت و درمان و بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال ۱۳۹۶، با شرکت ۳۵ کارشناس در سالن کنفرانس دانشکده پزشکی در حال برگزاری است.

 ابتدای برنامه دکتر علی شیخیان ضمن خیرمقدم به کارشناسان گفت" این جلسه نوعی هم‌اندیشی و بارش افکار در مورد انتظارات معاونت و مدیریت فرهنگی از کارشناسان محیطی است، توصیه اکید ما شرکت در جلسات است و انتظار داریم این جلسات همیشگی و با استقبال شما عزیزان برگزار گردد. وی در ادامه ضمن اشاره به توضیحات مختصر و مفید کارشناسان فرهنگی معاونت، از  گنجاندن قسمت پرسش و پاسخ به عنوان بخش قابل توجه در مباحث یاد کرد و از کارشناسان خواست سؤالات خود را در این قسمت مطرح کنند.

در ادامه برنامه، دکتر اردشیر منظمی، دکترای ادیان و عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان مباحثی در مورد تربیت انسان فرهنگی بیان کرد، وی گفت: همه ادیان تلاش بر این دارند به سه پرسش پاسخ دهند، اول اینکه حقیقت چیست، دوم انسان کیست و در نهایت چه باید کرد، وی افزود همیشه در پی سخنانی باشید که علاوه بر پاسخ دادن به پرسش، ایجاد پرسش نیز بکنید.

عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان افزود" طبق آیه قرآن اگر کسی یک نفر را بی‌دلیل بکشد گویی همه انسان‌ها را کشته است، نگاه آرمانی انسان به بشریت در این آیه نهفته است، اگر یک نفر را  در زندگی هدایت کنید گویی همه جهان را هدایت کرده‌اید، و اگر کسی را با کلام‌تان گمراه کنید گویی همه دنیا را گمراه کرده‌اید.

در ادامه، شاهرخی کارشناس دبیر اجرایی امر به معروف و نهی از منکر، دکتر سالاری کارشناس نشریات و غفوری کارشناس قرآن و عترت در مباحثی کوتاه و مختصر فعالیت مربوط به خود را شرح دادند.

سیده هاجر موسوی مدیر فرهنگی از مدیران واحدها درخواست کرد برای صدور نشریه و اخذ مجوز از هیأت نظارت بر نشریات اقدام کنند و تأکید کرد بعد از این جلسه تمامی دانشکده‌ها دانشجویان فعال در حوزه نشریات را جذب کرده و حداقل هر واحد یک نشریه تولید کند، وی در ادامه افزود: هدف ما از تشکیل این جلسه افزایش مشارکت دانشجویان و کارکنان در فعالیت‌های فرهنگی است، هدف ما جذب مخاطب است.

هم اینک زمان استراحت و سرو میان‌وعده کارشناسان است پس از آن ادامه توضیحات کارشناسان، سرو ناهار و در صورت تمایل میهمانان، برنامه گردشگری  برنامه‌ریزی شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.