سه‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴

معاون وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی بم بازدید کرد

بازدید دکتر فراهانی از کرمان

دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی‌ و دانشجویی وزیر بهداشت از امکانات خوابگاهی‏، آموزشی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم بازدید کرد.

به گزارش مفدا‏، دکتر محمد رضا فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ظهر امروز طی سفری به استان کرمان از امکانات و فضاهای خوابگاهی و فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی دکتر علی اکبر  حقدوست رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان‏، دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم، دکتر شاهرخی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و جمعی از مدیران استانی و دانشگاهی کرمان انجام شد‏، از پردیس معاونت آموزشی‏، پژوهشی و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم بازدید به عمل آمد.

بازدید از تنها خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم که به صورت کانکس تعبیه شده است و گفت وگو با دانشجویان این خوابگاه از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه بود.

در ادامه این سفر امروز مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار خواهد شد و معاون وزیر بهداشت در این مراسم به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

بعد از ظهر امروز معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به شهرستان کرمان بازگشته و از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه نیز بازدید خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.