یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳

نحوه تکمیل فرم فراغت از تحصیل

سامانه دانش آموختگان

یکی از پروژه های موفق نرم افزاری سما سامانه راه اندازی سامانه پرتال فارغ التحصیلان در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد .این سامانه فرآیند دستی ، دشوار و زمان بر تایید فراغت از تحصیل توسط وزارت بهداشت را بسیار ساده ، سریع و کم هزینه ساخته است.

مفدا آباده - یکی از پروژه های موفق نرم افزاری سما سامانه راه اندازی سامانه پرتال فارغ التحصیلان در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد .این سامانه فرآیند دستی ، دشوار و زمان بر تایید فراغت از تحصیل توسط وزارت بهداشت را بسیار ساده ، سریع و کم هزینه ساخته است. علاوه بر این با حذف حداقل ۳۵۰۰۰ مکاتبه در سال که در این ارتباط صورت می گرفت ضمن کاهش هزینه و افزایش سرعت و دقت در انجام کار گام کوچکی در راستای حفظ محیط زیست در جلوگیری از استفاده غیر ضروری از کاغذ برداشته شده است و با کاهش مراجعه حضوری به مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، هزینه های مادی و معنوی آن را بسیار تقلیل داده و ضمن ارتقا کیفی انجام کار رضایتمندی مخاطب را در پی داشته است.
این سامانه ارتباط آنلاین حدود ۴۵ دانشگاه علوم پزشکی کشور و حدود ۷۸ دانشگاه آزاد علوم پزشکی را با اداره فارغ التحصیلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فراهم ساخته و سالانه حدود ۲۰.۰۰۰ دانشجو از طریق این سامانه فارغ التحصیل و به اداره طرح وزارتخانه معرفی میشوند .
یکی از مزایای این سامانه بکارگیری سامانه پیامک برای اطلاع رسانی و پی گیری از وضعیت فراغت از تحصیل می باشد که ارباب رجوع را از مراجعه حضوری به وزارتخانه بی نیاز کرده است.
و ...

حذف بیش از ۳۵.۰۰۰ مکاتبه در سال

کمک به حفظ محیط زیست با کاهش مصرف کاغذ

ارتقا کیفیت و کاهش هزینه ارائه خدمات

افزایش سرعت و سهولت انجام کار

کاهش مراجعه حضوری به وزارت بهداشت

افزایش رضایتمندی ارباب رجوع

دسترسی سریع و آسان به اطلاعات

انتقال آنلاین اطلاعات به سایر بخشهای مرتبط

تشکیل بانک اطلاعات فارغ التحصیلان

حذف سفرهای بین شهری و کاهش هزینه ها و ریسکهای مربوطه

برای دریافت راهنماروی نحوه تکمیل کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.