یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴

پیام تقدیر معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس ستاد دانشگاهی اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از زحمات گروه جهادی شهید محسن باقری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

علیرضا گنجعلی4

علیرضا گنجعلی معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس ستاد دانشگاهی اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان طی پیامی از زحمات گروه جهادی شهید محسن باقری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تشکر کرد.

متن این پیام بدین شریح است:

ان الجهاد باب من ابواب الجنه فتحه ا... الخاصه اولیائه و هو لباس التقوی و درع ا... الحصینه و جنته الوثیقه

 براستی که جهاد یکی از درهای بهشت است که خداوند آنرا برای اولیای خاص خود گشوده است. جهاد جامه تقوی و زره استوار خداوند و سپر محکم اوست. «مولا امیرالمومنین علی (ع) الغارات، ج2، ص474»

 درود و سلام به همه جهادگران عرصه سلامت

خدمات شما براستی که خاطره جهادگران و سنگرسازان بی سنگر و خدمت به محرومان و روستاها که یادگار و دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) بوده است را برای ما تداعی می کند.

بنا به فرمایش رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله) که همواره توجه ویژه ای به حضور جوانان علاقمند در اردوهای هجرت و جهادی داشته اند، میل خدمت به مردم و تحمل سختی‌های آن، نقطه ای نورانی در باطن انسان است؛ که باید آن را در جان خود گسترش داد و نگذاشت آفتها، سودجوئی، خودنمایی، تنبلی و ... آن را گِل‌اندود کند.

فرهنگ جهادی بایستی در همه عرصه های انقلاب اسلامی زنده نگه داشته شود. فرهنگ به استقلال اندیشیدن، و برون رفت از مشکلات و فشارهای اقتصادی و توانمند شدن در برابر دشمنان و امید، نشاط و آینده روشن ، در گرو کار جهادی و فرهنگ جهاد است.

در خاتمه از زحمات، مجاهدت و تلاشهای تمامی شما دانشجویان عضو گروه جهادی شهید محسن باقری که با جهاد و از خود گذشتگی در جهت ارائه خدمات دندانپزشکی به شهرستان خاش هجرت کردید، نهایت تشکر و سپاسگزاری را دارم و از خداوند طلب صحت، سلامتی و عافیت برای شما و مسئولین معظم و معزز اردوهای جهادی مسئلت دارم.

علیرضا گنجعلی

معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس ستاد دانشگاهی اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.