یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به مناسبت روز بهورز

دکتر مسلم.رئیس دانشگاه سبزوار

فرا رسیدن ۱۲ شهریور که در تقویم سلامت به پاس گرامیداشت فعالیت های ارزنده سربازان خط اول ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آحاد مردم شریف روستایی کشور، به نام روز بهورز نامگذاری شده است فرصتی برای تقدیر از زحمات این قشر شایسته و پر تلاش می باشد.

دکتر مسلم رئیس دانشگاه در پیامی روز بهورز را به تمامی بهورزان به ویژه بهورزان تلاشگر دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

بهورزان به عنوان سربازان خط مقدم نظام سلامت کشور، نقشی بسیار حیاتی را در سلامت ‌جامعه‌ به عهده دارند که با تلاش مضاعف خود و با کمترین امکانات نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها و صیانت از سلامت مردم دارند.

اگر امروز شاهد ریشه کنی بیماری‌هایی مانند فلج اطفال، کاهش مرگ و میر کودکان و مادران و کاهش بیماری‌های واگیر در کشور هستیم باید همه‌ را مرهون ‌زحمات‌ و تلاش‌ بهورزان‌ بدانیم‌، زیرا ارتقای‌ شاخص‌های‌ بهداشتی‌ کشور به ویژه در روستاها در گروی تلاش‌ و فعالیت‌ این‌ عزیزان‌ است‌.

اینجانب به سهم خود فرارسیدن ۱۲ شهریور، روز بهورز را خدمت بهورزان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تبریک عرض نموده و از خدمات ارزنده تان در حوزه سلامت تقدیر و تشکر می نمایم. امید است همواره در پناه حق ، موفق و موید بوده و در وظایف خطیر و گسترده خویش  بیش از پیش در جهت ارتقاء سلامت مردم کوشا و پویا باشید . 

                           دکتر علیرضا مسلم

                            رئیس دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.