یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴

لحظه به لحظه با المپیاد سیزدهم

اولین روز از سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران، برای شیرازی ها شیرین بود

المپیاد ورزشی دختران

در اولین مسابقه فوتسال این رقابت ها نیز، تیم علوم پزشکی تهران در برابر دختران فوتسالیست شیرازی قرار گرفت که در یک رقابت سخت و سنگین و با پایان وقت قانونی این بازی، تیم تهرانی چاره ای جز تسلیم نیافت و بازی را با نتیجه سه بر دو به شیرازی ها واگذار کرد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، اولین روز از سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران علوم پزشکی کشور، روزی خوش برای کاروان ورزشی شیراز بود.

بنابه همین گزارش در اولین روز از آغاز رقابت های ورزشی دختران، تیم والیبال دختران شیرازی به مصاف تیم تبریز رفت که در پایان این بازی و در پی دو ست نفس گیر، شیرازی ها طعم اولین برد را با نتیجه دو بر صفر چشیدند.

در این رقابت، تیم دختران علوم پزشکی شیراز در دو ست پی در پی موفق شدند تا با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۶ حریف آذری را پشت سر بگذارند.

همچنین در رقابت های رشته بدمینتون نیز تیم دختران شیراز در مقابل اردبیل به میدان رفت که در پایان این رقابت ها، این شیرازی ها بودند که با نتیجه پنج بر صفر حریف را پشت سر گذاشتند.

در مسابقات شطرنج نیز در روز اول رقابت ها تیم های اهواز و اراک در مقابل تیم شیراز توفیقی به دست نیاوردند.

بر اساس همین گزارش، در اولین مسابقه فوتسال این رقابت ها نیز، تیم علوم پزشکی تهران در برابر دختران فوتسالیست شیرازی قرار گرفت که در یک رقابت سخت و سنگین و با پایان وقت قانونی این بازی، تیم تهرانی چاره ای جز تسلیم نیافت و بازی را با نتیجه سه بر دو به شیرازی ها واگذار کرد.

مسابقات ورزشی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، از روز گذشته در استان چهار محال و بختیاری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همین استان در شهر کرد آغاز به کار نموده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.