دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳

مربی تیم کاراته دانشجویان همدان:

قهرمانی تیم کاراته دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان در بخش کاتای تیمی با غلبه بر حریفان

قهرمانی تیم کاراته همدان

"نفیسه آقا محمدی" مربی تیم کاراته دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: مسابقات کاراته دانشجویان دختر در سطح بالایی برگزار شد و تیم کاراته همدان توانست با برگزاری تمرینات فشرده به قهرمانی دست یابد.

به گزارش مفدا همدان، "نفیسه آقا محمدی مربی تیم کاراته دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفتگو با خبرنگار مفدا همدان در خصوص ارزیابی برگزاری مسابقات گفت: امسال مسابقات در سطح بالایی برگزار شده بود و مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی به جهت کمی و کیفی افزایش خوبی داشت.

آقامحمدی درپاسخ به سوال عضو کمیته دانشجویی مفدا در همدان پیرامون نحوه ورود به مسابقات و رمز پیروزی این تیم گفت: ما قبل از مسابقات برنامه تمرینی خوبی داشتیم و با تمرینات فشرده و مساعدت و همراهی و حمایت مسئوولین دانشگاه توانستیم حریفان خود را یکی پس از دیگری از پیش رو برداریم و به نشان طلایی دست یابیم.

مربی تیم کاراته دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان در ادامه خاطر نشان کرد: تیم کاراته دانشجویان این دانشگاه در بخش کاتای تیمی با غلبه بر حریفان خود از استان‌های اصفهان، شیراز، تهران، کرمانشاه، شهید بهشتی، اهواز، تبریز و ایران، موفق به کسب این عنوان شد و این افتخار با درخشش دانشجویان "نگین رنجی"، "شقایق محمدی" و "شیما مرادی" با کسب نشان طلا حاصل شد.

وی در پایان با اشاره به بخش انفرادی یادآور شد: "نگین رنجی با غلبه بر حریفان خود از دانشگاه‌های قم، جهرم، اصفهان و مازندران به مدال نقره کاتای انفرادی دست یافت.

زهرا گنجی: عضو کمیته دانشجویی مفدا همدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.