دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵

جزییات شروع مرحله پایانی "تیتر۱۰"/ پذیرش شرکت کنندگان از ظهر امروز

تیتر 10

مرحله پایانی جشنواره "تیتر ۱۰" از صبح روز دوشنبه ۱۳ شهریور آغاز می‌شود و شرکت کنندگان در این جشنواره از ظهر امروز یک شنبه ۱۲ شهریور ماه برای اسکان پذیرش می‌شوند.

به گزارش مفدا، برنامه‌های اصلی مرحله پایانی جشنواره "تیتر ۱۰"، از صبح روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز می‌شود. 
افرادی که تاریخ حضور خود را روز یکشنبه ۱۲ شهریور ماه اعلام کرده‌اند برای پذیرش و اسکان به هتل‌های مربوطه که لیست و آدرس آن‌ها پیش از این اعلام شده است، مراجعه کنند. 
براساس این گزارش کلیه شرکت کنندگان در جشنواره  باید جهت حضور در کارگاه‌ها ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه در محل دانشکده پزشکی دانشگاه شهید بهشتی حاضر شوند.
گفتنی است که  برنامه بازدید و گردشگری روز ۱۲ شهریور ماه از برنامه‌های حاشیه‌ای این جشنواره بوده و صرفا برای افرادی تدارک دیده شده است که اسکان خود را از روز یکشنیه اعلام کرده‌اند.

همچنین در اولین روز از برگزاری مرحله پایانی جشنواره "تیتر ۱۰" در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه کارگاه‌های آموزشی تخصصی واقع در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و گپ و گفت‌های تخصصی واقع در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

اولین اختتامیه  جشنواره "تیتر ۱۰" مختصص آثار برگزیده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ساعت ۱۶ در تالار امام خمینی(ره) واقع در دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.

جدول برگزاری کارگاه ها به شرح ذیل است:
کارگاه آموزشی واقع در طبقه اول در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛

کارگاه‌های آموزشی واقع در طبقه همکف دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛

گپ و گفت‌های تخصصی واقع در طبقه همکف در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛

نقشه راهنمای برگزاری کارگاه‌های آموزشی و گپ و گفت‌های تخصصی واقع در دانشکده دندانپزشکی و دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.