چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

در دهمین جشنواره سراسری نشریات؛

تنها نشریه صوتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب دو رتبه اول شد

کاشان

"نشریه صوتی آوا" محصول دانشگاه علوم پزشکی کاشان که در دهمین جشنواره سراسری نشریات شرکت کرده بود، موفق شد در بخش درون دستگاهی و سراسری دو مقام اول را از آن خود کند.

به گزارش مفدا کاشان، در اولین بخش از اختتامیه جشنواره سراسری تیتر ۱۰ که در سالن مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، تنها نشریه صوتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با عنوان " آوا" به مدیر مسئولی و سردبیری "سعید غزنوی" موفق شد با کسب رتبه اول در بخش درون دستگاهی(وزارت بهداشت) تندیس این جشنواره را دریافت کند.

نشریه صوتی غزنوی همچنین موفق شد رتبه اول بخش سراسری را از آن خود کند و دومین تندیس را در اختتامیه دوم که  سه شنبه ۱۴ شهریور ماه برگزار شد، دریافت کند.

این نشریه صوتی که با عنوان رادیو دانشگاه از  سال ۹۲ فعالیت خود را در دانشگاه آغاز کرد با محتوای فرهنگی اجتماعی و با موضوع ازدواج، تک فرزندی و پیر شدن جمعیت کشور در این جشنواره شرکت داشت.

شایان ذکر است، دانشگاه علوم پزشکی کاشان با ۱۸ دانشجو در این جشنواره شرکت دارد که از این تعداد ۴ نفر کاندید دریافت جایزه وزارت بهداشت و دو نفر کاندید دریافت جایزه در بخش سراسری می‌باشند.

گفتنی است، ۳۲۸ اثر از دانشجویان این دانشگاه در بخش‌های نشریات برگزیده، نشریات صوتی، آثار برگزیده، بخش مجازی، نویسندگان برتر و  ...  در این جشنواره به ثبت رسید.