سه‌شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸

اسامی برگزیدگان کشوری جشنواره تیتر ۱۰ در دومین اختتامیه اعلام شد

اعلام نتایج روز دوم تیتر10

برگزیدگان بخش‌های نشریات، مجازی و بخش ویژه رقابت‌های کشوری دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی در دومین مراسم اختتامیه این جشنواره اعلام شدند.

دومین اختتامیه تیتر 10 عصر امروز در مرکز همایشهای بین المللی امام خمینی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف نشریات دانشگاه‌های وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد برگزار و اسامی برگزیدگان این بخش‌ها اعلام شد.

اسامی نفرات برگزیده به شرح زیر است:

نشریات دینی و قرآنی:  
رتبه اول: حمیده اشرفی برای نشریه گنجینه ثقلین از دانشگاه فردوسی
رتبه دوم: ریحانه صفاری برای نشریه حیات ازعلوم پزشکی قزوین

نشریات طنز و کارکاتور
رتبه اول: امیرحسین کاظمی برای نشریه انعکاس از علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم: حامد مردانی برای نشریه نیشگون از علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: پگاه منصوری برای نشریه سه کاری از علوم پزشکی اصفهان
شایسته تقدیر: محسن رحمانی موحد برای نشریه لیموشیرین از دانشگاه شهید بهشتی

نشریات هنر و معماری  
رتبه اول:  محمد زارع بیدکی برای نشریه کاما از دانشگاه هنر
رتبه دوم:  جواد کاوندی برای نشریه سیماچه از پردیس هنرهای زیبا
رتبه سوم:   پیمان نجفی برای نشریه هفت از دانشگاه شیراز

نشریات فنی و مهندسی
رتبه اول:  سید محمدرضا کیش بافان برای نشریه آتلیه آزاد از  دانشگاه فردوسی مشهد
رتبه دوم:  محمد خواجوی و شیما بنی آدم برای نشریه اشاره گر از دانشگاه خوارزمی
رتبه سوم:  محمدهادی مهدی زواره و پیمان قاسمی برای نشریه بیوتک از دانشگاه تهران

نشریات علوم پزشکی  
رتبه اول:  نسرین آقازاده و وحید رحمانی برای نشریه صفیر سلامت از علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم:  محمدمهدی اسماعیلی نیا از نشریه پرتو از علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم:  مریم باقری برای نشریه ضربان از علوم پزشکی اصفهان

نشریات علوم انسانی
رتبه اول:  محمدحسین توفیق زاده برای نشریه ادبیات از دانشگاه شیراز
رتبه دوم:  نسترن پیرکفاش برای نشریه دولت یار از دانشگاه علامه طباطبائی
رتبه سوم:  علیرضا خسروزاده از نشریه سیاست نامه از دانشگاه فردوسی مشهد

نشریات علوم پایه  
رتبه اول: مهدیس فتحی و محرم نژاد برای نشریه   بینهایت از دانشگاه شهیدبهشتی
رتبه دوم: یسرا مهرجو و ابوالفضل عرب برای نشریه دنا از دانشگاه تهران
رتبه سوم:  محمدمهدی جعفریان و شهرزاد شرکا برای نشریه   سیناپس از دانشگاه شهیدبهشتی

سایر نشریات  
رتبه اول: علیرضا اعتدالی برای نشریه چک از علوم پزشکی اصفهان
رتبه دوم:  حسین رحمانی برای نشریه معیار از دانشگاه علوم کشاوزری و منابع طبیعی ساری
رتبه سوم: فاطمه زکیان و سمیرا کاظمی برای نشریه سها از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
در این بخش تقدیر شده است از عبدالله حسینی برای نشریه تکنیک از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

نشریات علمی کشاورزی و دامپزشکی  
رتبه اول:  سیمین سبزچی برای نشریه رویش  از دانشگاه مراغه
رتبه دوم:  علی اصغر خلیلی برای نشریه   رویان از دانشگاه  فردوسی مشهد
رتبه سوم:  عرفان بلاغی برای نشریه خانه سبز از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

بخش نشریات صنفی:  
از بهزاد صفی زاده برای نشریه امروز از دانشگاه علم و صنعت ایران تقدیر شد
رتبه اول  رضا آقابیگی برای نشریه پایش از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم:  مهران نوری برای نشریه ترنج از علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم:  علی اسماعیل زاده و   محمدجواد امینی برای نشریه  دوپامین از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم:  سید مهرداد مصطفوی پور برای نشریه نیش دارو از علوم پزشکی شیراز

بخش نشریات عمومی:
رتبه اول:  حبیب دانشور و شهریار ارشاد سرابی برای نشریه شهرت از دانشگاه تهران
رتبه دوم:  فرزاد نجف زاده برای نشریه تپش از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه سوم:  مهدی عبداللهی و شاهین میرخلیل‌زاده ارشادی برای نشریه پاد از دانشگاه آزاد واحد  تهران جنوب
 

نشریات اجتماعی: 
جایزه ویژه تعلق گرفت به ایوب محمد نژاد برای نشریه روانگه از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه اول:  سولماز کاویانی فر و سیده زهرا سلامتی برای نشریه نگاه از دانشگاه شیراز
رتبه دوم:  مرضیه چزانی شراهی برای نشریه نبض حیات از دانشگاه فرهنگیان
رتبه سوم:  امیر قاسمی برای نشریه شهر از دانشگاه امام خمینی

نشریات هنری: 
رتبه اول: سروش فرش چین برای نشریه ارغنون از دانشگاه فردوسی مشهد
رتبه دوم: نسیم براتی برای نشریه آفرینش از علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: مصطفی یزدان پناه برای نشریه سراچه از دانشگاه باهنر کرمان
    
بخش نشریات سیاسی: 
جایزه ویژه تعلق گرفت به علیرضا صمدی برای نشریه زمستان از علوم پزشکی شیراز و حانیه علی زاده برای نشریه بامداد از علوم پزشکی  مشهد
رتبه اول:  مهرداد عربلو برای نشریه آوا از دانشگاه شیراز
رتبه دوم:  امین نیکوکار برای نشریه سپیده دم از دانشگاه شهید بهشتی
رتبه سوم:  رضا امین پور برای نشریه اندیشه نو از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

نشریات فرهنگی:   
رتبه اول: هنگامه کسرائی برای نشریه فانوس از علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: مصطفی درخشان نیا  برای نشریه کاف از دانشگاه خواجه نصیر
رتبه سوم: مهرداد جباری برای نشریه کافه عسل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

نشریات ادبی  
رتبه اول: یاسر بابایی برای نشریه فصل قلم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام
رتبه دوم مشترک: بهزاد یوسفی برای نشریه دبیر از علوم پزشکی تبریز و  مریم اقتداری برای نشریه وصال از علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: وحید پیراسته برای نشریه کوچه از علوم پزشکی اصفهان
در این بخش تقدیر شده است از زهرا زکی پور برای نشریه جهش از دانشگاه شیراز
 

بخش مجازی:

رسته نویسندگان برتر:  
رتبه اول:  عاتکه حسین پور و  مصطفی انتظاری هروی  از نشریه نگاه تازه از علوم پزشکی مشهد
رتبه دوم:  حبیب دانشور از نشریه شهرت از دانشگاه  تهران
رتبه سوم:  محمد حسین جلالی از نشریه بارقه از دانشگاه شهید باهنر کرمان

رسته سایت و وبلاگ:  
رتبه اول:  علیرضا هوشمندی برای معماری ما از دانشگاه شهید بهشتی
رتبه دوم:  محمد کیالی کوشکقاضی برای کفا از دانشگاه سیستان و بلوچستان 
رتبه سوم:  عباس امیری برای چشمک از دانشگاه تهران

رسته کانال تلگرامی:  
رتبه اول:  بهزاد صادقی برای کانال کویستان از دانشگاه تهران
رتبه دوم:  احمد مهری برای کانال متخصص بهداشت ایران از علوم پزشکی تهران
رتبه سوم:  محسن علیزادگان برای کانال lab_science از علوم پزشکی تبریز

رسته نشریات صوتی:
رتبه اول:  سعید غزنوی برای رادیو آوا از علوم پزشکی کاشان
رتبه دوم:  وحید خلجی و علی ریحانیان (مدیر مسئول) برای نشریه گلبانگ از علوم پزشکی شهرکرد
رتبه سوم:  حبیب الله شهبازی و ساناز کاوه (مدیر مسئول) برای رادیو دریا از علوم پزشکی بوشهر
  
نشریات کاغذی الکترونیک  
رتبه اول:  عباس نیک نفس برای نشریه آدرنالین از دانشگاه شهید باهنر کرمان
رتبه دوم:  هادی قنبری طرقبه و محمدحسین سمندری مقدم (مدیرمسئول) برای نشریه موج از دانشگاه فردوسی مشهد
رتبه سوم:  رضا شم آبادی برای نشریه روزنه از دانشگاه فردوسی مشهد

نشریات چندرسانه‌ای:
جایزه ویژه تعلق گرفت به میلاد غنی‌زاده از علوم پزشکی تبریز
شایسته تقدیر: محمدعلی فائضی و محمدعزیر صانعی برای نشریه حیات تصویری از دانشگاه  امام صادق(ع(

نتایج بخش ویژه: 
 
رسته آسیب‌های اجتماعی: 
رتبه اول: زهرا خاکسار برای نشریه هفت از دانشگاه شیراز 
رتبه دوم: زهرا امیرزاده طبسی و نیکتا رحیمی نژاد برای نشریه سیمیا از دانشگاه فردوسی مشهد 
رتبه سوم: بهزاد یوسفی  برای نشریه دبیر از علوم پزشکی تبریز 
 
رسته اقتصاد مقاومتی:  
رتبه اول: احمدرضا نجفی و سهیل پازکی برای نشریه دیده‌بان از دانشگاه شهید بهشتی 
رتبه دوم: کمال رضوی برای نشریه صبح از دانشگاه  شهید بهشتی 
رتبه سوم: محمدمهدی اسماعیلی‌نیا برای نشریه پرتو از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 
  
بخش ویژه- برجام  
رتبه دوم: حسام یوسفیان برای نشریه ریتالین از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 
رتبه سوم: مهدی خان بابای برای نشریه کاوش از دانشگاه علوم پزشکی تبریز 
  
بخش ویژه- طرح تحول سلامت  
 رتبه اول: عاتکه حسین‌پور برای نشریه نگاه تازه از دانشگاه علوم پزشکی مشهد 
رتبه دوم: مریم باقری و کبری صالحی برای نشریه برهان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 
رتبه: سوم محمد صدقیان و افشین زارع علی‌آباد برای نشریه ضربان از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر 
  
بخش ویژه- محیط‌زیست  
 رتبه اول: حبیب دانشور، گلاره مرادی و مائده واحد برای نشریه شهرت از دانشگاه تهران 
رتبه دوم: حبیب دانشور و میلاد شاهی‌اردکانی برای نشریه شهرت از دانشگاه تهران 
رتبه دوم: شیوا امیری برای نشریه نوبهار از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 
رتبه سوم: هادی قنبری‌طرقبه و سیدمحمد علوی‌زاده برای نشریه موج از دانشگاه فردوسی مشهد 
رتبه سوم: برهان ثقیفان و ناهید اعتصامی برای نشریه عصر ترقی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 
 
 بخش ویژه- گفت‌وگومحوری  
رتبه دوم: بهاره ابراهیمی و مهدیه یاوری برای مجله وقایع اتفاقیه از دانشگاه فردوسی مشهد 
رتبه سوم: محمدحامد سلیمان‌زاده  برای نشریه گاهنامه اختر از دانشگاه شیراز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.