چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰

شیراز همچنان صدر نشین است

سومین روز از حضور پر فروغ کاروان احمد بن موسی(ع) در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران

سیزدهمین المپیاد ورزشی

تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پیروزی مقتدرانه سه بر صفر بر تیم اهواز، به مرحله نیمه نهایی مسابقات بدمینتون المپیاد راه یافت؛ نهمین مدال طلای کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی "شیما عبدشنطیایی"  در ماده ۵۰ متر پروانه رشته شنا به دست آمد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روز موفق و پر بار کاروان ورزشی دختران علوم پزشکی شیراز، در سومین روز المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، خبر داد.

به گزارش مفدا شیراز، دکتر "کوروش عزیزی" گفت: در سومین روز از این رقابت ها، دانشگاه علوم پزشکی شیراز به صدرنشینی خود ادامه داد و موفق به کسب چند مدال طلای دیگر شد.

او افزود: دختران والیبالیست علوم پزشکی شیراز موفق شدند در دومین بازی خود با نتایج ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۲ تیم یاسوج را در مجموع دو بر صفر شکست دهند؛ تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق شد با نتیجه ۲ به یک بر تیم فسا غلبه کند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، بیان کرد:در ادامه این المپیاد، "آیدا مظلومی" در دوی ۴۰۰ متر مدال طلای مسابقات را کسب کرد، در رقابت های شنا، رتبه نخست کرال پشت به "شیما عبدشنطیایی" رسید، همچنین رتبه نخست ۱۰۰ متر مختلط را "شیما عبدشنطیایی" و مقام دوم شنا ۲۰۰ متر قورباغه را "عاطفه رئوفت" از آن خود کردند و رتبه سوم تیمی ۲۰۰ متر آزاد به تیم شنای دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعلق گرفت.

دکتر عزیزی، ادامه داد: اعضای تیم تنیس روی میز دانشگاه در آخرین بازی خود در سومین روز مسابقات، با غلبه بر تیم بیرجند با نتیجه ۳ بر یک، موفق به حضور در جمع چهار تیم برتر شدند و در مرحله بعد به مصاف تیم دانشگاه علوم پزشکی ایران میروند.

او اضافه کرد: چهارمین مدال طلای کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در روز سوم مسابقات را "آیدا مظلومی" در دوی ۸۰۰ متر، به دست آورد؛ در قسمت تیمی مسابقات تنیس روی میز، "حانیه رنجبران"، "فرانک فتحی"، "آیسان درویشی" و"ماهرو کعبی"مدال برنز کسب کردند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، افزود: کسب مدال برنز پرش ارتفاع از سوی "الهام دژالون " عضو تیم دو و میدانی، کسب مدال نقره در ماده ۲۰۰ متر از سوی "فاطمه زارعی" عضو تیم دو و میدانی و کسب رتبه چهارم در ماده پرش ارتفاع از سوی "فاطمه مردانی" عضو تیم دو و میدانی کاروان احمد بن موسی(ع)، از دیگر نتایج این روز است.

دکتر عزیزی، گفت: همچنین، تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پیروزی مقتدرانه سه بر صفر بر تیم اهواز، به مرحله نیمه نهایی مسابقات بدمینتون المپیاد راه یافت؛ نهمین مدال طلای کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی "شیما عبدشنطیایی"  در ماده ۵۰ متر پروانه رشته شنا به دست آمد.

او با اشاره به بازی های خوب تیم بدمینتون دانشگاه، ادامه داد: بدمینتون بازان شیرازی، بازی در مقابل تیم دانشگاه شهید بهشتی را با بردی مقتدارانه به پایان رساندند و به فینال راه پیدا کردند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، در پایان افزود: تیم های بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شهید بهشتی تهران نیز در سومین روز المپیاد به میدان رفتند که در پایان، این رقابت هم با پیروزی شیرازی ها همراه شد.

سیزدهمین دوره المپیاد دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، با حضور ۵۴ دانشگاه علوم پزشکی کشور در شهرکرد، برگزار می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.