چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸

سه روز مانده به پایان مسابقات:

رویت خورشید قهرمانی در افق شهر کرد

سیزدهمین المپیاد ورزشی

مسابقات و رقابت ها در شهر کرد به شکل بسیار جدی و تنگاتنگ ادامه داشته و علیرغم پیشتازی کاروان علوم پزشکی شیراز و با توجه به روزهای باقیمانده از رقابت ها همهء تیم های حاضر در این مسابقات، تمام تلاش خود را برای کسب هر چه بیشتر امتیاز و صعود به رتبه های بالاتر می نمایند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، در چهارمین روز از برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران دانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در شهر کرد، کاروان بزرگ اعزامی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همچنان مقتدرانه بر صدر جدول بازی های ورزشی ایستاده است.

بنابه همین گزارش، در جدول رتبه بندی این مسابقات، تا پایان بازی های روز چهارم، کاروان حضرت احمدبن موسی(ع) با فاصلهء زیادی از رقیب اصفهانی خود پیشی گرفته است.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این باره گفت: در حال حاضر، کاروان حضرت احمدبن موسی(ع) با کسب ۱۳۸ امتیاز، مقتدرانه در صدر جدول رقابت ها ایستاده و با اختلافی فاحش و در حدود ۶۰ امتیاز از رقیب سنتی خود، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پیشی گرفته است.

دکتر حیدر صفرپور که از محل برگزاری مسابقات در شهر کرد با مفدا شیراز گفتگو می کرد افزود: در حال حاضر قهرمانی شیرازی ها مسجل و مشخص شده است ولی در پی آن هستیم تا اختلاف خود را با سایر تیم ها به حداکثر رسانده و با اقتدار تمام، جام قهرمانی را به شیراز بازگردانیم.

وی با اشاره به رویدادهای روز چهارم رقابت ها، اظهار داشت: در این روز، خانم صدیقه حسینی پناه، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق گردید تا در رشته تیراندازی، بخش تپانچه، با کسب ۸/۱۵۵ امتیاز به مقام پنجم این رقابت ها دست یابد.

همچنین در رشته دو امدادی موفق به کسب مدال نقره و احراز مقام دوم در این رشته گردیدیم.

صفرپور گفت: زهرا میرزایی نیز که از اعضای کاروان احمدبن موسی(ع) و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد، در رقابت های دو ۳۰۰۰ متر المپیاد ورزشی دختران، موفق به کسب مقام چهارم گردید و نیز الهام دژالون، آیدا مظلومی، فاطمه زارعی و سمیه حمزه ای " اعضای تیم دو و میدانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این رقابت ها توانستند مقام دوم دوی چهار در صد متر امدادی مسابقات را به دست آورده و مدال نقره ای رنگ رقابت ها را بر گردن خود ببینند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضمن خسته نباشید به اعضاء تیم بدمینتون علوم پزشکی شیراز، افزود: تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در یک مصاف نفس گیر و بسیار سنگین در مقابل تیم شهید بهشتی تهران، علیرغم تلاش بسیار زیاد بازی فینال را واگذار و به مقام دوم این رشته قناعت کرد.

وی گفت: از دیگر رویدادهای روز چهارم مسابقات می توان به راهیابی تیم والیبال ما به مرحله نیمه نهایی مسابقات در پی پیروزی ۱-۲ تیم والیبال دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مقابل تیم قدرتمند کرمانشاه و همچنین پیروزی ۲۲-۴۵ تیم بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مقابل تیم جهرم اشاره نمود.

صفرپور با تبریک فراوان به شناگران کاروان ورزشی علوم پزشکی شیراز، اظهار داشت: شناگران شیرازی در روز چهارم کار را یک سره کردند و موفق شدند تا ضمن کسب مقام قهرمانی این رقابت ها، کاروان حضرت احمدبن موسی(ع) را طلایی رنگ کنند و مانند همیشه افتخار آفرین شوند.

او ادامه داد: در رقابت های شنای روز چهارم، شناگران شیرازی، موفق به کسب مقام اول تیمی در ماده امدادی شنا گردیدند و در پی اخذ مدال طلای این رشته عاطفه رئوفت، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق به کسب  مدال طلا در رشته شنا، ماده ۱۰۰ متر قورباغه گردید.

وی اظهار داشت: در مسابقات انفرادی تنیس روی میز هم، حانیه رنجبران از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق به صعود به مرحله نهایی و فینال رقابت ها گردید که امیدواریم تا با پیروزی بر حریف خود در فینال، افتخاری دیگر برای خود و دانشگاه علوم پزشکی شیراز کسب نماید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پایان گفت: مسابقات و رقابت ها در شهر کرد به شکل بسیار جدی و تنگاتنگ ادامه داشته و علیرغم پیشتازی کاروان علوم پزشکی شیراز و با توجه به روزهای باقیمانده از رقابت ها همهء تیم های حاضر در این مسابقات، تمام تلاش خود را برای کسب هر چه بیشتر امتیاز و صعود به رتبه های بالاتر می نمایند.

مسابقات سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران دانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از ابتدای هفته جاری در استان چهار محال و بختیاری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد آغاز و با جدیت هر چه بیشتر در حال پیگیری می باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.