پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۴

برگزاری کارگاه آموزشی برای کارکنان شاغل درخوابگاههای دانشجویی (اردبیل٬خلخال٬مشگین شهرو گرمی)دردانشگاه علوم پزشکی اردبیل

کارگاه

۲کارگاه آموزشی جداگانه «پیشگیری از آسیب های اجتماعی (سوءمصرف مواد مخدر) »و «ارتباط موثر با دانشجویان» در محیط خوابگاههادر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل ٬ در تاریخ ۹۶/۶/۱۵ با توجه به فرا رسیدن سال جدید تحصیلی و و رود دانشجویان جدید به دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ۲ کارگاه آموزشی مخصوص ناظمه ها ٬ نگهبانان و نیروهای خدماتی شاغل درخوابگاههای دانشجویی با عناوین «پیشگیری از آسیب های اجتماعی (سوءمصرف مواد مخدر) »و «ارتباط موثر با دانشجویان» در  سالن اجتماعات دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

در این کارگاه که باحضور مسئولین چون نهاد رهبری ٬ مدیر فرهنگی و مسئول امور خوابگاهها و کارکنان خوابگاههای دانشجویی برگزار شد سرگرد اسدی رئیس مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل ضمن تشکر از مسئولین دانشگاهها در برگزاری اینگونه برنامه ها  در خصوص موضوع کارگاه سخنانی ایراد فرمود و در آخر نمونه هایی از مواد مخدر را برای حاضرین به معرض نمایش در اورد .

همچنین در ادامه در اتاق جلسه معاونت  از بیانات و سخنان معاون محترم فرهنگی و دانشجویی دکتر دادخواه  در خصوص ارتباط موثر با دانشجویان بهره مند شدند .

لازم به توضیح می باشد این کارگاه بمدت دو روز کاری در حال برگزاری می باشد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.